Designteka

wydarzenia

20 lat ALESSI w Polsce

17.09.2012

Założona w 1921 roku manufaktura ALESSI, znana także jako Fabryka Włoskiego Designu to producent nowoczesnych kolekcji sprzętu użytkowego do kuchni i jadalni. Wyróżniającą cechą firmy ALESSI jest umiejętność łączenia wymagań typowych dla produkcji przemysłowej z tradycjami laboratorium badawczego w dziedzinie sztuk stosowanych. Wśród licznego grona projektantów współpracujących z fabryką ALESSI znaleźli się m.in. Philippe Starck, Alessandro Mendini i Jasper Morrison. Miłośnikom „małej czarnej” polecamy kultowy zaparzacz wykonany z trwałego aluminium, zaprojektowany dla ALESSI przez samego Alessandro Mendini. Z okazji 20 lat ALESSI w Polsce produkt ‘Moka Alessi’ można kupić z 20-procentowym rabatem. Produkty ALESSI w tak atrakcyjnych cenach można nabyć wyłącznie w sklepie internetowym fabrykadesignu.com

Producent: ALESSI

‘Moka Alessi’ Zaparzacz do espresso

Projekt: Alessandro Mendini

20% z okazji 20 lat ALESSI w Polsce – promocja

Marka ALESSI to ponad 90 lat tradycji, która stała się częścią historii wzornictwa. „Włoska fabryka designu” obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia na polskim rynku. Dla uczczenia okrągłego jubileuszu nasz zespół przygotował wyjątkową propozycję. Do końca roku wszystkie produkty w sklepie ALESSI fabrykadesignu.com można nabyć z 20% rabatem . Jubileuszowa oferta w sklepie fabrykadesignu.com trwa do dnia 31.12.2012 r., bądź wyczerpania produktów objętych promocją. Promocje oraz zniżki dla posiadaczy kart rabatowych nie łączą się ze sobą.

Kup 3 płać za 2 – promocja

Przygotowaliśmy dla Państwa promocyjne zestawy produktów zaproponowanych przez wybitnych projektantów. Alessandro Mendini, Philippe Starck, Michael Graves, czy Richard Sapper to tylko nieliczni z bohaterów naszych rocznicowych propozycji specjalnych. W każdym zestawie „ kup 3 płać za 2 ” jeden produkt otrzymujesz gratis. Jubileuszowa oferta w sklepie fabrykadesignu.com trwa do dnia 31.12.2012 r., bądź wyczerpania produktów objętych promocją. Promocje oraz zniżki dla posiadaczy kart rabatowych nie łączą się ze sobą .

http://www.fabrykadesignu.com/c/pl/36/1/1/0/long/20+lat+alessi+w+polsce.html

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas