Designteka

21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet

06.11.2018

6 listopada w ekskluzywnym salonie BoConcept w Warszawie odbędzie się 21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet, którego pomysłodawczynią i organizatorką jest Ilona Adamska, wydawca i red. Naczelna magazynu Imperium Kobiet.

- Klub Imperium Kobiet to cykliczne spotkania, które odbywają się co miesiąc w eleganckich restauracjach, salonach wnętrzarskich, prestiżowych hotelach. Ich celem jest integracja kobiet, które chcą od życia więcej. Kobiet, które pragną nawiązać nowe znajomości i kontakty biznesowe. Kobiet nastawionych na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. To wieczory połączone z promocjami inspirujących książek i kobiet – prelegentek, które motywują i nawołują do zmiany swojego życia. – wyjaśnia Ilona Adamska.

Nie inaczej będzie i tym razem. Podczas 21. Spotkania Klubu odbędzie się promocja książki Joanny i Pawła Preisner pt. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”.

- To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tematem sprzedaży nieruchmości,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji – m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”, choć jest nowością czytelniczą (oficjalna premiera odbyła się 10 października), cieszy się już  ogromnym powodzeniem wśród odbiorców – nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej! – dodaje Ilona Adamska, wydawca książki.

– Książka skierowana jest tak naprawdę do każdego, kto ma ochotę rozpocząć przygodę ze sprzedażą mieszkania. I chodzi tutaj zarówno o osoby, które chcą zainwestować w rynek mieszkaniowy i wyciągać z niego korzyści finansowe, jak i ludzi, którzy całkiem po prostu planują zmienić miejsce zamieszkania. Chodzi o zwykłego człowieka, który, tak jak my kilkanaście lat temu, startuje i potrzebuje zdobyć wiedzę, jak się do tego wszystkiego zabrać. – mówi Joanna Preisner, współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”.

Podczas wieczoru odbędzie się mini recital Anny Hameli, zwyciężczyni programu Szansa Na Sukces. Organizatorzy zaproszą na degustację wysokiej jakości zielonej herbaty od marki KOKORO SMAKI JAPONII. O pyszny poczęstunek zadba firma DIETERING.COM.

Podczas eventu odbędzie się konkurs w którym do wygrania będzie pobyt w ekskluzywnym, 4* hotelu Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu.

Partnerami wydarzenia jest marka KUMAZU i FITT SPRAY.

MIEJSCE: BoConcept, ul. Woronicza 31, Warszawa

GODZINA: 19,00

WSTĘP BEZPŁATNY. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

redakcja@ikmag.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas