Designteka

wydarzenia

3x DESIGN na ARS CAMERALI

07.11.2012

3 x Design na Ars Cameralis to cykl spotkań, które promują design jako narzędzie społecznych przemian i pokazują, że wzornictwo dotyka nas każdego dnia, jest skierowane dla wszystkich i można za jego pomocą podejmować fascynujące tematy.

Instytucja Ars Cameralis jako partner projektu Design Silesia ma już na swoim koncie takie zrealizowane projekty jak: Ławka Lightbench – zaprojektowana przez gliwickie studio projektowe SOKKA, Mobilny Kontener Designu – objazdową wystawę pokazującą przykładu idealnego designu oraz cykl filmów o designie (w trakcie realizacji).

Podczas spotkań 3 x Design będzie można posłuchać o ciekawych niezrealizowanych projektach ( 17.11, PechaKucha vol. 9), dowiedzieć się jakie są jak powstawały i jakie są śląskie ikony designu (27.11, Śląskie Ikony Designu: spotkanie z Irmą Koziną i Zofią Oslislo, które opracowują wydawnictwo na ten temat) oraz posłuchać jaki design promują najważniejsze festiwale designu w Polsce (30.11, Polskie Festiwale Designu).

PechaKucha vol.9: NIEZREALIZOWANE PROJEKTY

17 listopada, godz. 18:00, Rondo Sztuki, Katowice

Wielu projektantów ma na swoim koncie genialne projekty, które …nie zostały zrealizowane. Nie pytamy o przyczyny ich braku realizacji, ale wnikamy w szczegóły ich unikatowości.

Innowacyjne rozwiązanie, szalone realizacje, które nigdy nie zaistniały zostaną pokazane po raz pierwszy publicznie w Rondzie Sztuki.

Więcej na www.rondosztuki.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas