Designteka

4 Design Days z Comitorem

14.01.2019

Nowy rok niesie kolejne edycje cenionych w kraju oraz w Europie polskich spotkań i targów poświęconych najlepszemu wzornictwu. Pierwsze tegoroczne święto designu to czwarta już edycja 4 Design Days w Katowicach, która odbędzie się 24-29 stycznia. Miłośnicy wnętrz i projektowania zobaczą propozycje i atrakcje przygotowane przez 300 wystawców, w tym aranżacje kuchni z produktami firmy Comitor Sp. z o.o.

Oko w oko z designem

Wydarzenie w Katowicach już od dawna jest zarezerwowane w kalendarzach miłośników designu. Tego wydarzenia nie pominie żadna osoba z branży. Kogo możemy spotkać w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i kultowym Spodku w Katowicach? Oskara Ziętę, Magdalenę Federowicz Boule, Przemo Łukasika, Jocelyn Fillard, Roberta Majkuta i wiele innych cenionych ekspertów. 4 Deisgn Days to przede wszystkim panele dyskusyjne, spotkania z designerami, specjalnie zaaranżowane stoiska z wyselekcjonowanymi produktami i premiery nowości. Nie zabraknie również konkursów i niespodzianek.

Kuchnie przyszłości

Comitor Sp. z o.o., firma, która obchodzi w tym roku 25-lecie działalności, jest importerem kontraktowym wyposażenia kuchni i gastronomii. W ofercie sprzedażowej znajdują się ekskluzywne produkty marek Blanco, Kuppersbusch oraz Novy. Oferowane produkty zdobywają liczne nagrody, a firma również jest laureatem uznanych tytułów. Na tegorocznej edycji 4 Design Days Comitor wraz z partnerami APA oraz B-Sanit zaprezentują kuchenne innowacje, a także produkty, które wykorzystują najnowsze technologie i najwyżej jakości materiały, aby zapewnić nam komfort, bezpieczeństwo i radość podczas gotowania. Na ekspozycjach pojawią się m.in. okapy marki Novy. Koniecznie przyjdźcie do Międzynarodowego Centrum Kongresowego przekonać się, jakie trendy w projektowaniu kuchni obowiązują w 2019 roku i jak stworzyć smart kuchnię we własnym domu.

Więcej: www.comitor.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas