Designteka

wydarzenia

8. OKK! design

05.06.2016

Serdecznie zapraszamy w imieniu twórców oraz partnerów OKK! design: przedstawicieli środowisk akademickich, czołowych projektantów wzornictwa przemysłowego, przedstawicieli świata designu oraz czołówki firm z branży wyposażenia wnętrz na Spotkanie z dobrym wzornictwem. Majowa, 8. edycja odbędzie się pod hasłem: WNĘTRZA PUBLICZNE 13 czerwca 2016 r. w przestrzeni MYSIA 3, w godzinach od 13.00 do 20.00.

8. spotkanie z dobrym wzornictwem OKK! design dotyczyło będzie szeroko rozumianej tematyki związanej z projektowaniem wnętrz publicznych. To wyjątkowa okazja do poznania obowiązujących trendów i najnowocześniejszych technologii oraz oczekiwań konsumentów względem roli tych miejsc. Zaprezentowane zostaną także najnowocześniejsze rozwiązania i udogodnienia zarówno dla architektów i projektantów wnętrz publicznych, jak i ich użytkowników. 8. OKK! design będzie okazją do wielowątkowego i wielopłaszczyznowego spojrzenia na tę tematykę oraz nawiązania relacji biznesowych.

W spotkaniu przewidziana jest część merytoryczna, składająca się z prezentacji produktów, prelekcji firm wnętrzarskich oraz wykładów Gości Specjalnych, wśród których swój udział zapowiedzieli dr Jan Sikora, Robert Majkut i Zbigniew Sobierajski. Tradycyjnie będzie również wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek dla uczestników spotkania.

OKK! Design to cykl spotkań szkoleniowo-konferencyjnych skupiających się wokół dobrego wzornictwa, zapoczątkowany w 2012 r., którego autorką jest Olga Kisiel – Konopka, właścicielka agencji OKK. Wydarzenie cenione jest przez architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz, a także wszystkich, którzy zawodowo związani są z tą tematyką. Jest idealną przestrzenią do poszerzania wiedzy i kompetencji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz promocji dobrych marek i firm kierujących swoje produkty do branży architektonicznej. Ze względu na swój charakter impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony architektów oraz przedstawicieli różnych mediów.

Podczas ostatniego, marcowego spotkania z dobrym wzornictwem OKK! Design wzięło udział przeszło 120 osób z branży wnętrzarskiej. Było relacjonowane w 60 różnych tytułach prasowych i portalach internetowych.

Goście Specjalni OKK! design:

Robert Majkut

Ceniony na świecie polski designer oraz projektant komercyjnych wnętrz, laureat nagrody European Property Awards 2015 – 2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy. Ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design – jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Wielokrotnie nagradzany i doceniany za swoją działalność przez środowiska branżowe oraz dziennikarskie m.in. w 2004 r. utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” i w 2007 r. nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”. (www.design.pl). W tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności zawodowej i tego dotyczyć będzie jego wystąpienie.

Raphael Loubaton

Development manager ikony francuskiego wzornictwa, marki Petite Friture

Petite Friture, założona przez Amélie du Passage, kreuje trendy na rynku akcesoriów wyposażenia wnętrz od 2009 roku. Produkty tej marki można corocznie oglądać na wystawach międzynarodowych targów, tj. IMM Cologne, Maison & Objet Paris, Salone Internazionale del Mobile in Milan oraz Stockholm Furniture Fair.

Wśród projektantów Petite Friture znajdują się m.in. takie nazwiska jak: Claesson Koivisto Rune, Sam Baron i Noé Duchaufour Lawrance. Kreatywność i pomysłowość to wyznaczniki marki Petite Friture, a bazują głównie na talencie młodych projektantów zarówno z Francji, jak i innych krajów. Istotny moment dla marki Petite Friture stanowiło wprowadzenie do oferty lamy „Vertigo”, która szybko zdobyła uznanie klientów.

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

13. 06. 2016 r., godz. 13.00 – 20.00 ,

MYSIA 3, Warszawa (www.mysia3.pl)

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas