Designteka

wydarzenia

Architect Day vol. 4

18.06.2012

Projektowanie wnętrz to sztuka funkcjonalności oraz indywidualizacji przestrzeni wyrażająca osobowość jej użytkownika, którą świetnie opanowała Galeria Wnętrza, od 15 lat polski promotor doskonałego wzornictwa europejskiego oraz studio aranżacji wnętrz.

Galeria Wnętrza jako gospodarz czwartej edycji DNIA ARCHITEKTA, spotkania dolnośląskich architektów i projektantów wnętrz, inspiruje do wymiany doświadczeń, umożliwia prezentację udogodnień projektowych w codziennej pracy architekta oraz przedstawia nowe kolekcje meblowe firm o uznanych markach wielokrotnie nagradzane meblarskimi Oskarami Red Dot, zaprojektowane przez światowej sławy designerów.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji DNIA ARCHITEKTA, która odbędzie się 22 czerwca 2012 roku. w siedzibie firmy na Bielanach Wrocławskich, będzie światło w domu i ogrodzie. Konferencje rozpocznie firma VIBIA, która potraktowała źródła światła jako rzeźbiarskie tworzywo pozwalające na tworzenie unikatowych form przestrzennych i dekoracyjnych kompozycji. Dowcipne meble o niebanalnej formie wykonane ze specjalnego bio-degradowalnego tworzywa wypełnionego światłem zaprezentuje firma MYYOUR. O roli odpowiednio dobranego oświetlenia w kuchni opowie firma MIELE, a możliwości techniczne oświetlenia LED przedstawi ARTcada. Swoistą iluminację przygotowała firma CONMOTO. Tym razem będzie budowała przestrzeń i nastój żywym ogniem i kolekcją biokominków LOVE BURNS o intrygujących możliwościach i formach, w tym kulisty kominek , który można przetaczać w dowolne miejsce salonu, tarasu, ogrodu.

Ostatnim świetlnym akcentem będzie słońce w ogrodzie, którego promienie wyeksponują subtelne i wyrafinowane w formie meble ogrodowe z lawy wulkanicznej oraz materiałów o bardzo wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne. Spotkanie zakończy garden party, którego gwiazdą będzie fotel „Proust” A.Mendiniego i jego koncepcja re-designu.

GALERIA WNĘTRZA od momentu powstania w 1997r konsekwentne przybliża ekskluzywny trend aranżowania wnętrza, którego istotą jest dobre wzornictwo sygnowane znakiem RED DOT. W swoich salonach sprzedaży we Wrocławiu i Poznaniu GALERIA WNETRZA eksponuje doskonałej jakości luksusowe meble i przedmioty codziennego użytku. Projekty i aranżacje wnętrz odzwierciedlają estetyczne potrzeby, status i styl życia wymagających klientów. Poruszając się w pełnej prostoty i elegancji stylistyce GALERIA WNETRZA propaguje indywidualizacje przestrzeni oraz szlachetną uniwersalność rozwiązań i perfekcję technologiczną. Oferuje wysmakowane obiekty autorstwa światowych projektantów i uznanych designerów, zaspokajając najbardziej wyrafinowane potrzeby za pośrednictwem marek Ligne Roset, Zanotta, Kartell, Magis, Poggenpohl Agape, Rimadesio, Foscarini,, Agape, Rimadesio, Foskarini, Vibia, Artemide. Przestronne salony wystawiennicze we Wrocławiu i w Poznaniu oferują ciekawe ekspozycje, kompleksową obsługę projektową oraz biuro architekta, przestrzeń w której architekci i ich klienci znajda komfortowe miejsce do przeprowadzania rozmów, dostęp do bogatej biblioteki produktów oraz Internetu. Salony są dostępne: poniedziałek–piątek w godzinach 10-19 oraz w sobotę 10-16 we Wrocławiu oraz poniedziałek–piątek w godzinach 11-18 oraz w sobotę 10-14 w Poznaniu.

Więcej na www.galeria-wnetrza.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas