Designteka

wydarzenia

ART OF PACKAGING

27.10.2014

PROJEKTANCIE, twórco, PRODUCENCIE, WŁAŚCICIELU opakowania lub marki produktu, ENTUZJASTO!

Zapraszamy i zachęcamy do WZIĘCIA UDZIAŁU lub WYDANIU ZGODY na zgłoszenie TWOJEGO OPAKOWANIA w 9. edycji Konkursu ART OF PACKAGING – Perły wśród Opakowań!

Ideą Konkursu na najlepsze opakowanie roku – ART OF PACKAGING niezmiennie jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Szukamy i wyławiamy perły zarówno wśród młodych artystów, projektantów, studentów i absolwentów uczelni – w ramach ART OF PACKAGING DEBIUTY, jak i profesjonalnych znawców sektora przemysłu opakowaniowego, projektantów, producentów, właścicieli marek – w ramach ART OF PACKAGING PROFESSIONAL.

Promujemy twórców, którzy raz w roku mają okazję spotkać się w Poznaniu na uroczystej Gali Finałowej, podczas której przyznajemy wyróżnienia i nagrody, w obecności osobistości ze świata biznesu, przemysłu, nauki i sztuki. Ale najważniejsze są OPAKOWANIA – swoiste dzieła sztuki o niebagatelnym i nieocenionym na rynku znaczeniu. To one stanowią clou całego wydarzenia.

Zgłoszenie do Konkursu jest bezpłatne, nie wiążą się z nim żadne wymagania! To wydarzenie z pogranicza przemysłu i sztuki. Opakowania zaś łączą projektantów, producentów i właścicieli we wspólnym działaniu – promocji i sprzedaży!

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Współorganizatorem jest Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Organizatorem ART OF PACKAGING jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o., wydawca m.in. miesięcznika branżowego PACKAGING POLSKA.

Termin zgłoszeń upływa 30 stycznia 2015 roku dla Profesjonalistów oraz 12 lutego 2015 r. – dla Debiutantów. Kategorie oraz regulamin Konkursu znajdują się na stronie www.artofpackaging.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas