Designteka

wnętrza

ateppa home

26.03.2015

atepaa home to marka projektująca i produkująca nowoczesne metalowe meble do domu.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń mieszkalna zapewni Ci komfort, który nie ogranicza się tylko do wnętrza Twojego domu. Doskonała organizacja oszczędza Twój czas i sprawia, że proste czynności pozostają proste. Wizualny aspekt szafki, nie tylko nadaje unikalny charakter Twojemu wnętrzu, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na Ciebie kolorem. Nadaj mieszkaniu i sobie lekkości aranżując delikatne pastele (czy też klasyczne biele i czerń).

Oferta firmy atepaa home skierowana jest do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i oryginalne środowisko mieszkalne. Funkcjonalne, trwałe meble metalowe o ponadczasowym designie, zapewnią komfort życia w inspirującym otoczeniu.

Profesjonalna i rzetelna obsługa, czy też brak konieczności samodzielnego montażu, zapewniają wygodę transakcji i radość z zakupu.

Wierzymy, że każde miejsce do mieszkania może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

Motto „live different” to przede wszystkim inny sposób na oryginalne i stylowe urządzenie mieszkania czy domu.

atepaa posiada też w ofercie bardzo szeroki wybór szafek o rozmaitych wymiarach i designach, które posiadają różne pojemności oraz znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak również obiektach publicznych, instytucjach i firmach. Niezwykła wytrzymałość, ogromna różnorodność kolorów, mobilność i unikalność to cechy, którymi odznaczają się nasze produkty i dzięki temu cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów.

Zapraszamy na:

www.atepaahome.pl

https://www.facebook.com/pages/Atepaa-home/493854720763285

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas