Designteka

dodatki

Biało-czarna rewolucja

16.09.2012

Czy wiesz, że w pierwszych dniach po narodzinach dziecko widzi wyłącznie kontrast pomiędzy bielą a czernią? White&Black to młoda polska firma, która promuje rozwój intelektualny niemowląt poprzez pobudzanie zmysłu wzroku.

Ta idea stała się inspiracją do stworzenia serii dziecięcych akcesoriów w kolorach biało-czarnych, które, według pomysłodawczyń, obudzą w dziecku geniusza.

White&Black odnoszą się do psychologii rozwojowej. Z badań wynika, że w pierwszych dniach życia noworodek rozróżnia dwa kolory – czarny i biały. Według psychologów, okulistów oraz neurologów, stymulacja wzroku poprzez przedmioty w monochromatycznych barwach zapewnia szybszy rozwój intelektualny, jak i psychoruchowy. Akcesoria dziecięce marki White&Black dostały pozytywną opinię specjalistów – wzory zabawek poparte są badaniami psychologicznymi.

Znane już akcesoria w nowym wydaniu to między innym Roller, poduszka do karmienia z innowacyjnym systemem zabezpieczeń, Kocyk ze specjalnymi uchwytami, dwustronny Bumber, czyli osłona łóżeczkowa, a także miękki Rożek oraz pikowana Mata/Pled. Propozycje White&Black to nowe spojrzenie na standardową wyprawkę.

Dla firmy White&Black rozwój dziecka jest priorytetem. Zabawki posiadają deklarację producenta CE CE, a materiały użyte do produkcji dziecięcych akcesoriów są wysokiej jakości, hipoalergiczne i delikatne. Proste formy i wzory zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie dzieci oraz wygodzie rodziców, dlatego też White&Black Accessories mają szansę stać się edukacyjną wyprawką każdego noworodka.

Wszystkie produkty White&Black można obejrzeć i kupić na firmowej stronie internetowej www.whiteandblack.pl. Więcej opinii na temat rewolucyjnych zabawek można znaleźć w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.com/yourGENIUS

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas