Designteka

wydarzenia

BIXBIT rozwija skrzydła

15.01.2014

BIXBIT – młoda, polska marka meblowa po pracowitym pierwszym roku i pozytywnym odbiorze swoich produktów poszerza ofertę o nowości i jednocześnie debiutuje na rynku międzynarodowym.

Nowości BIXBIT obejmują trzy kolekcje:

PHANTOM – nowoczesny i prosty system biurowy przeznaczony do domów i małych biur. Wszystkie elementy charakterystyczne dla systemów biurowych – metalowe stelaże, duża ilość elementów, skomplikowane systemy zarządzania okablowaniem zostały zastąpione przez prostsze i bardziej przyjazne rozwiązania.

Stelaż wykonany w litego buku jest lekki i przyjemny w odbiorze. Kilka niezbędnych wariantów pozwala zaaranżować niemal dowolną przestrzeń pracy.

Dominującym akcentem jest sprytnie zaprojektowana przelotka, tworząc funkcjonalny i charakterystyczny detal.

design: Kuba Blimel

LACE – prosta, dwudrzwiowa komoda dedykowana przestrzeniom salonu i sypialni. mebel zyskuje przy bliższym poznaniu, wraz z ujawniającą się subtelną, laserowo wycinaną „koronką”. Dostojny, kobiecy charakter komody, podkreślony jest lakierem w wysokim połysku – głęboko czarnym, lub śnieżno biały.

W ofercie dostępne jest też oryginalne okrągłe lustro z laserowo wycinanym, koronkowym detalem, będące uzupełnieniem komody.

design: Kuba Blimel

OM – uniwersalne okrągłe stoliki z nogami z litego drewna. Dostarczane w płaskiej paczce, łatwo składane elementy, są sztaplowane i bardzo mobilne – idealne do codziennego użytkowania. Mniejsze mieszczą się pod większymi jako, że stoliki występują w trzech wysokościach.

Prosta, wpadająca w oko forma, sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i stonowanych wnętrzach, a zrównoważone, miękkie kształty będą zawsze aktualne.

design: Kuba Blimel

BIXBIT oferuje świeży design połączony ze znakomitym rzemiosłem. Więcej o marce na stronie www.bixbit.com oraz na mediach społecznościowych.

Wszystkie meble dostępne są za pośrednictwem sklepu: www.sklep.bixbit.com a dla klientów międzynarodowych: www.shop.bixbit.com.

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas