Designteka

dodatki

Blood or Not?

23.04.2012

Bloody Caroline jest nietuzinkową postacią rysunkową. W każdym wcieleniu zmaga się z codziennością- problemami społecznymi, finansowymi, sercowymi, politycznymi. Grafiki są komentarzem sprawy, którą dotyka. Czasem jest to bezpośrednie i bezwzględne wskazanie problemu, kiedy indziej bardziej humorystyczne. W każdym przypadku jednak wciela się po części w problemy Odbiorcy. Bloody Caroline to jedna z wielu form ukazania w sposób graficzny wybranych cech ludzkiego charakteru, pragnień, zła i dobra, jakie w sobie mamy. Jest to metafora naszych najskrytszych emocji, myśli.

Czarno- biała postać Bloody Caroline przedstawiona jako uproszczona postać rysunkowa, jest traktowana jako symbol. Jej prostota i kolorystyka jest tłem dla opowieści, którą chce przekazać. Postać Bloody Caroline jest pozbawiona wyrazu twarzy, co nadaje jej tajemniczości, a ostatecznie sprawia, że każdy Odbiorca odczytuje jej emocje inaczej, przekładając je na swoje niepowtarzalne doświadczenia życiowe.

Grafika w formatach 40x40cm i 60x60cm znakomicie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Jest również doskonałym pomysłem na prezent.

Zapraszamy na stronę: bloody-caroline.com

Bloody Caroline jest również na facebook: www.facebook.com/bloodycaroline

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas