Designteka

dodatki

Ciekawe spojrzenie

18.05.2010

Ekskluzywna i zaawansowana technologicznie kolekcja okularów Vanessa i Mehdi po raz pierwszy dostępna jest w salonach Vision Express / Trendy. W ofercie znajduje się 10 starannie wyselekcjonowanych modeli dostępnych w różnej kolorystyce. Pomysł na kolekcję oparty jest na idealnym dopasowaniu oprawki okularów do kształtów twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem problemu jej asymetrii.

Projektanci tworzą oprawki okularowe dla StudioMikli. Produkty Vanessa i Mehdi są przede wszystkim połączeniem innowacyjnej technologii EXO’IN ale również artystycznej finezji.

System EXO’IN – dostępny tylko w oprawach V&M, to opatentowany mechanizm stworzony w technologii ‘MIM’ (mould injected metal). Umożliwia niezwykle dokładną regulację wysokości każdego zausznika, a także kontrolę nad nachyleniem frontu okularów.

Precyzja w dostosowaniu oprawek do indywidualnego użytkownika znacznie poprawia komfort noszenia okularów, a także jakość widzenia. EXO’IN jest także świetnym rozwiązaniem dla osób noszących soczewki progresywne, które wymagają różnego ustawienia w zależności od używanych w danej chwili szkieł (do bliży lub dali). Ten innowacyjny mechanizm towarzyszy wszystkim oprawkom z kolekcji Vanessa & Mehdi.

Okulary Vanessa i Mehdi będą dostępne w salonach optycznych Vision Express / Trendy, stworzonych na potrzeby bardzo wymagającego Klienta, podążającego za nowinkami w technologii i designie, ceniącego komfort, ale i odważne formy podkreślające indywidualizm.

Więcej informacji na stronie: www.mikli.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas