Designteka

wydarzenia

CITROËN CREATIVE AWARDS

04.02.2013

Zaprojektuj aplikację na smartfona, która ułatwi życie kierowcom lub pasażerom!

Rusza trzecia edycją CITROËN CREATIVE AWARDS! – globalnego konkursu kreatywnego, w którym uczestnicy z 87 krajów walczą o realizację projektu w duchu Créative Technologie – idei, która od ponad 90 lat wpisana jest w DNA marki Citroën.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością zapraszamy Cię do udziału w kolejnej odsłonie i dajemy możliwość wykazania się w kolejnym, nowym wyzwaniu. Więc uruchom wyobraźnię i weź udział we wspólnej przygodzie!

Zaskocz nas pomysłami na aplikacje mobilne ułatwiające jazdę samochodem. Już w lutym międzynarodowe Jury profesjonalistów zbierze się, by wyłonić trzech zwycięzców. Łączna pula nagród to 17,000 €. Żeby zwiększyć swoje szanse na nagrodę publiczności w wysokości 1,500 € podziel się swoimi pomysłami z przyjaciółmi i zachęć ich do głosowania od 13 lutego 2013.

 

LAUREACI Z POLSKI

Pod względem liczby zwycięzców Polska jest w ścisłej światowej czołówce! W pierwszej edycji konkursu nagrodę internautów zdobył Piotr Bajbak, a drugie miejsce zajął Marcin Benedek. Wyzwanie polegało na zaprojektowaniu innowacyjnego dachu i deski rozdzielczej Citroena DS3. Wierzymy, że w tym roku pójdzie nam co najmniej równie dobrze!

WYZWANIE

Przewidywanie nowych trendów to przede wszystkim sztuka uważnego słuchania. Słuchania Ciebie! Dlatego po raz kolejny zapraszamy Cię do wniesienia wkładu w tworzenie produktów i usług przyszłości!

Smartfony i aplikacje mobilne w krótkim czasie wpłynęły na sposób w jaki żyjemy, ułatwiając nam wykonywanie codziennych czynności. Pora, by zmieniły również oblicze motoryzacji – nadszedł czas, by zredefiniować sposób, w jaki korzystamy w samochodu.

JAKĄ INNOWACYJNĄ APLIKACJĘ NA SMARTFONA WYMYŚLISZ, BY UŁATWIĆ ŻYCIE KIEROWCOM LUB PASAŻEROM?

Wyobraź sobie, że masz w smartfonie nieograniczony dostęp do wszystkich możliwych informacji o Twoim samochodzie, zarówno technicznych (prędkość, spalanie/CO2, geolokacja, komputer pokładowy, kamera itd.) jak i ogólnych (sieć salonów sprzedaży, serwis, naprawy, diagnostyka, doradztwo, ruch samochodowy itd.). Jak wykorzystasz te dane by ułatwić sobie jazdę?

Podczas konkursu niektóre pomysły będą prezentowane online, stanowiąc bazę do komentowania i dyskusji, oraz będąc inspiracją do kolejnych pomysłów.

NAGRODY

1.miejsce: €10,000

2.miejsce: €4,000

3.miejsce: €1,500

Nagroda publiczności: €1,500

Wszyscy zwycięzcy zostaną zaproszeni do Paryża, gdzie uczestniczyć będą w ceremonii wręczenia nagród Citroën Creative Awards oraz odwiedzą prestiżowe Centrum Wirtualnych Technologii Citroëna.

ZGŁOSZENIA

Odwiedź fan page Citroen Polska na Facebooku – znajdziesz tam aplikację Citroen Creative Awards 2012 – wejdź w nią, kliknij „Read the brief and take part” i prześlij nam swój pomysł, uwzględniając następujące punkty:

- Nazwa aplikacji

- Diagram, ilustracja lub prezentacja wizualna z tekstem (maks. 3 pliki w formacie JPEG)

- Krótki opis Twojego pomysłu (po angielsku lub francusku)

- Opis szczegółowy (po angielsku lub francusku, maks. 1000 znaków)

DATY

10 | 02 | 2013

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń

13 | 02 | 2013

Początek głosowania na nagrodę publiczności

Marzec 2013 – Ogłoszenie zwycięzców

Więcej informacji na:

www.facebook.com/CitroenPolska

www.facebook.com/CitroenPolska/app_142985339184192

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas