Designteka

miejsca

CO12 – COMING OUT NOW!

22.02.2012

„CO12 – COMING OUT NOW!” – wielkie otwarcie biura coworkingu CO12.

MIEJSCE: CO12, Wrocław, ul. Łokietka 12c

TERMIN: 1, 2, 3 marca 2012

„CO12 – COMING OUT NOW!” – pod tym hasłem toczyć się będzie trzydniowa impreza inaugurująca działalność nowego biura coworkingu przy ul. Łokietka 12c we Wrocławiu. W dniach 1, 2 i 3 marca organizatorzy zapraszają na wystawy, prezentacje, pokazy oraz inne eventy kulturalne, które odbędą się w przestrzeni CO12 – w oficynie kamienicy, zaledwie 10 minut spacerem od Rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, gdyż ul. Łokietka leży w samym sercu artystyczno-rzemieślniczej dzielnicy Nadodrze.

To tutaj tętni artystyczne życie Wrocławia, powstają galerie, pracownie i przeróżne inicjatywy kulturalne.

Pierwszy dzień otwarcia (czwartek, 1 marca, godz. 19:00) zainauguruje wernisaż wystawy „Manifest Obelistyczny” Marianny Stuhr (www.mariannastuhr.com) oraz wystawa wrocławskich neonów odratowanych przez grupę „Neon Side” (stanowiącej fragment kolekcji neonów Zamku Topacz). W kuluarach odbywać się będzie video happening „CO12 sekund” realizowany przez Gato Negro Studio (www.gatonegrostudio.pl).

Drugi dzień wydarzeń w ramach „CO12 – COMING OUT NOW!” (piątek, 2 marca) to drzwi otwarte coworkingu. Będzie to okazja dla freelancerów i osób wolnych zawodów do wypróbowania, jak CO12 funkcjonuje na co dzień. Przynieś laptopa, wybierz sobie biurko, podłącz się do internetu i pracuj, surfuj, baw się, obserwuj, nawiązuj kontakty. Zrób sobie kawę, herbatę, zapoznaj się z ofertą CO12. Posmakuj, czym jest coworking. Może zdecydujesz, by zostać coworkerem i znajdziesz w CO12 swój kąt do pracy?

Na zwieńczenie dnia, o godzinie 19:00, rusza event „CO12 minut” – pierwsza edycja cyklu pięciu tematycznych 12-minutowych prezentacji na zadany temat. Coworking to współistnienie w jednej przestrzeni ludzi różnych profesji. Organizatorzy chcą w tej formule przedstawiać podejścia osób z różnych zawodowych branż do tego samego tematu. W pilotażowym odcinku hasło przewodnie to „Splendor z Odzysku”.

Ostatni – trzeci dzień wydarzeń (sobota, 3 marca) to całodniowa moc atrakcji w CO12.

O godzinie 12:12 wystartują COnfrontacje – prezentacje, pokazy, debaty ciekawych ludzi na ciekawe tematy, odbywające się co 30 minut. Tu dowiemy się m.in. jak obudzić w sobie zwierzę sceniczne, jakie jest

7 grzechów głównych w biznesie, jak zostać tkliwym nihilistą, dlaczego w dzisiejszych czasach do ludzi docierają tylko obrazki, czy też jak to jest mieszkać we wrocławskim domu na wodzie.

W godzinach 12-18 każdy gość będzie mógł wziąć udział w darmowej sesji fotograficznej organizowanej przez Your Pose (www.yourpose.pl)

O 19 odbędzie się pilotażowy odcinek formuły dyskusji „CO za gość!??”. Gościem specjalnym będzie architekt Zbigniew Maćków wraz z zaproszonym przez siebie Gościem – drugim rozmówcą, którego nazwisko do ostatniej chwili pozostanie tajemnicą. Dyskusję z Gośćmi poprowadzi Michał Duda, z udziałem publiczności oraz internautów (poprzez on-line chat).

Każdego dnia o głodnych i spragnionych zadba mobiCAFE. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w dniach otwarcia „CO12 – COMING OUT NOW!” telewizja internetowa wroLIVE (www.facebook/wroLIVE) przygotuje relację on-line z wydarzeń.

Więcej informacji o CO12:

www.co12.pl/otwarcie (za kilka dni ruszy też nasza strona www.co12.pl)

oraz na naszym profilu na facebooku:

www.facebook.com/CO12pl

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/211581668940901/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas