Designteka

wydarzenia

COMITOR na Warsaw Home Expo

22.09.2017

COMITOR zaprasza na Warsaw Home Expo.

Comitor pojawi się tej jesieni na najważniejszych wydarzeniach związanych z designem i wyposażeniem wnętrz. Jednym z nich jest druga edycja Warsaw Home Expo. Serdecznie zapraszamy w dniach 6-8.10.2017 r. do odwiedzenia ekspozycji firmy Comitor, która wraz z marką Blanco udowodni, że dobrze zaprojektowana strefa zmywania jest kluczowym miejscem w kuchni. Odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się zarówno z nowościami, jak i sprawdzonymi propozycjami z bogatej oferty zlewozmywaków, baterii i akcesoriów kuchennych.

Comitor oferuje szeroką gamę wyposażenia kuchennego – od podstawowych po ekskluzywne rozwiązania do kuchni domowych, a także profesjonalne propozycje dla gastronomii. Podczas Warsaw Home Expo firma pojawi się głównie w towarzystwie asortymentu niemieckiej marki Blanco prezentując jej szeroką ofertę zlewozmywaków, baterii oraz akcesoriów kuchennych. Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli przekonać się w praktyce o jakości, funkcjonalności oraz różnorodności propozycji Blanco. Marka pozwala w przemyślany sposób zagospodarować strefę zmywania. Stworzyć praktyczne centrum dowodzenia, które dzięki różnorodnym akcesoriom, jak ociekacze, odsączarki, dozowniki czy deski do krojenia umożliwia znaczne zredukowanie czasu przygotowywania posiłków oraz niezbędnej do tego przestrzeni. Rozwiązania Blanco typu Etagon, Claron, Cronos udowodnią, że komfort pracy oraz indywidualne rozwiązania są w zasięgu ręki. Każdy będzie mógł się o tym przekonać odwiedzając stoisko D12/Hala F lub uczestnicząc w warsztatach Comitora w ramach BlogTour organizowanego z inicjatywy znanej blogerki Uli Michalak, autorki Interiorsdesignblog.com.

Zapraszamy do odwiedzenia firmy Comitor podczas drugiej edycji targów Warsaw Home Expo.

Ptak Warsaw Expo, Al. Krakowska 62, Nadarzyn

Hala F, stoisko D12

6 – 8 października 2017r., w godz.: 10:00-18:00

Na tym jednak Comitor nie zamyka swoich najbliższych, jesiennych aktywności. W październiku pojawi się również na Łódź Design Festival, a także szykuje serię szkoleń dla architektów i projektantów w pierwszym pokazowym domu inteligentnym w Polsce – Black House APA w Gliwicach. Więcej informacji na: www.comitor.pl oraz https://www.facebook.com/Comitor/

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas