Designteka

Comitor w 3 odsłonach podczas Warsaw Home 2018

13.09.2018

Przed nami Warsaw Home! III edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz imponuje swoją skalą i ciekawym programem z pogranicza wzornictwa, architektury i nowych technologii. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Comitor, która po raz pierwszy najnowsze kuchenne trendy zaprezentuje w towarzystwie aż 3 marek. BLANCO zaskoczy bogatym asortymentem baterii i zlewozmywaków. Swoją polską premierę podczas wydarzenia będzie miała marka Küppersbusch, producent urządzeń AGD w klasie premium. Po raz pierwszy na targach w Warszawie będzie można zobaczyć także innowacyjne rozwiązania wentylacyjne NOVY, w tym nagrodzoną Red Dot Design Award 2018 – Panoramę.

Działający od 1994 r. Comitor to rodzinna firma specjalizująca się w nowoczesnym wyposażeniu kuchennym. Podczas najbliższej edycji Warsaw Home firma zaskoczy ponad 170-metrowym stoiskiem, gdzie zaprezentuje kompleksowe i różnorodne rozwiązania przeznaczone do strefy zmywania, gotowania oraz wentylacji. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami, a także sprawdzonymi propozycjami z oferty zlewozmywaków, baterii i akcesoriów kuchennych marki BLANCO. Warszawskie targi będą też wyjątkową okazją do spotkania z belgijską firmą NOVY, będącą pionierem w dziedzinie cichej i wydajnej wentylacji. Każdy będzie mógł przekonać się w praktyce o innowacyjności i skuteczności okapów z linii Premium Innovation, jak Panorama, One czy Mood.

Podczas Warsaw Home odbędzie się także oficjalna premiera marki Küppersbusch, w tym najnowszej linii Shade of Grey. Wysokiej klasy sprzęty AGD zwracają uwagę swoją funkcjonalnością oraz ponadczasową, elegancką estetyką. W ofercie znajdziemy szereg urządzeń do zabudowy, jak: piekarnik z kuchenką mikrofalą, piekarnik konwekcyjno-parowy, ekspres do kawy, szuflady grzewcze, a także płyty grzewcze, lodówki oraz winiarki. Küppersbusch to gwarancja inspirujących chwil i przyjemności gotowania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich projektantów, architektów oraz pasjonatów dobrego wzornictwa do odwiedzenia stoiska firmy Comitor. Prócz dużej dawki kuchennych inspiracji pod koniec dnia w czwartek oraz piątek zapraszamy na chwilę odprężenia w towarzystwie prosecco oraz belgijskich słodkości.

Kiedy: 04-07.10.2018

Gdzie: Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62.

Stoisko: Hala B, stoisko: B 2.10

Więcej o firmie i ofercie na: https://comitor.pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas