Designteka

wnętrza

Concordia Love

08.02.2016

Concordia Love – weekend nie tylko dla zakochanych.

W walentynkowy weekend Concordia Design przygotowała dla swoich miłośników – nie tylko tych zakochanych – specjalne wydarzenia. 13 luty rozpocznie się drugim w tym roku Śniadaniem Filmowym, podczas którego będzie można obejrzeć „Perwersyjny przewodnik po ideologiach”, a w niedzielę 14 lutego animatorzy zadbają o najmłodszych. Z kolei amatorzy dobrego jedzenia mogą skorzystać z specjalnie przygotowanej oferty – przez cały weekend Concordia Taste oferuje menu degustacyjne, a romantyczny nastrój sobotniego wieczoru zapewni muzyka na żywo.

W 2016 roku do Concordii Design z nowym partnerem Gutek Film powrócił cykl Śniadań Filmowych. Walentynkowy weekend pod szyldem Concordia Love rozpocznie 13 lutego „Perwersyjny przewodnik po ideologiach” w reżyserii Sophie Finnes, w którym Slavoj Žižek opowiada w charakterystyczny dla siebie sposób o ideologiach kształtujących naszą rzeczywistość. Film niekoniecznie romantyczny, dlatego jest to również propozycja dla osób, którym nie odpowiada klimat Święta Zakochanych. Tradycyjnie – bilet wstępu obejmuje nie tylko seans w przestronnym wnętrzu Concordia Taste, ale także jeden zestaw śniadaniowy. Śniadania można zamawiać od godziny 10:00.

Popołudnie 14 lutego będzie przebiegało w rodzinnej atmosferze – od godziny 13:00 do 15:00 animatorzy zadbają o najmłodszych, którzy z okazji miłosnego święta będą tworzyć wyjątkowe kartki i napisać pełne uczucia listy pod okiem profesjonalistów. W tym czasie rodzice mogą skosztować specjalnego menu degustacyjnego, które restauracja Concordia Taste oferuje w sobotę i niedzielę. To propozycja na wyjątkowy obiad i romantyczną kolację – dla osób pragnących podkreślić charakter tego dnia, 13 lutego od godziny 19:00 do 22:00 o nastrojową muzykę na żywo zadba zespół muzyczny. Walentynkowe menu jest pełne afrodyzjaków i nieoczywistych smaków. Troć z komosą ryżową, palonym mango i sosem z marakui lub krem marchewkowy z kwiatem czarnego bzu to tylko niektóre propozycje. Menu można wybrać w formie degustacyjnej – wtedy na powitanie Concordia Taste zapewnia również lampkę Prosseco. Cena to 160 zł za dwie osoby. Istnieje również możliwość wyboru tylko niektórych propozycji.

Walentynkowe menu:

Przystawka:

Tatar z tuńczyka z miętą i czarnym sezamem na makaronie sojowym (36 zł)

Zupa:

Krem marchewkowy z kwiatem czarnego bzu (18 zł)

Danie głowne:

Pierś z kaczki w sosie winogronowym na puree z czarnej porzeczki i grzybowym espume (48zł)

lub

Troć z komosą ryżową, palonym mango i sosem z marakui (46zł)

Deser:

Lody z białej czekolady z nutą fiołkową (20 zł)

Rezerwacje stolików: restauracja@concordiataste.pl

Bilety na Śniadanie Filmowe (20zł): sniadania@concordiataste.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas