Designteka

wydarzenia

Creator w Home Concept

01.06.2017

Zajęcia fakultatywne Creator w Home Concept.

Uczestnicy kursu projektowania wnętrz prowadzonego przez szkołę Creator 27 maja 2017 r. wzięli udział w szkoleniach zorganizowanych w warszawskim Home Concept.

Wykłady pełne wskazówek dotyczących praktycznej pracy projektantów wnętrz i współpracy z wykonawcami oraz inwestorami poprowadzili przedstawiciele firmy Studio Prostych Form oraz Barausse Polska. Kursanci poszerzyli swoją wiedzę z zakresu projektowania mebli kuchennych i poznali innowacyjny materiał – Eco maltę, która ma szerokie zastosowanie w aranżacji przestrzeni. Marka Barausse Polska zaproponowała nowatorskie rozwiązania dotyczące projektowania i wyboru drzwi. Wydarzenie to odbyło się w ramach bezpłatnych zajęć fakultatywnych. Nad grupą czuwał architekt i wykładowca Miłosz Kowalski.

Wizyta w Home Concept była dla uczestników kursu również możliwością zapoznania się najnowszymi trendami w wyposażeniu oraz kreowaniu przestrzeni. Centrum jest bowiem nowym miejscem na wnętrzarskiej mapie Warszawy. To nie tylko blisko 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz, ale także miejsce spotkań, warsztatów, eventów, których celem jest promowanie wzornictwa i integracja społeczności z nim związanej. Nowoczesna i komfortowa przestrzeń centrum to idealne miejsce dla wszystkich pasjonatów designu i architektury wnętrz.

www.homeconcept.com.pl

Creator jest Niepubliczną Szkoleniową Placówką Oświatową specjalizującą się w autorskich kursach i szkoleniach z zakresu projektowania, aranżacji i stylizacji wnętrz. Dodatkowo, w ramach kursu, uczestnicy biorą udział w zajęciach fakultatywnych z designu i praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych. Wykładowcami są pracownicy wyższych uczelni oraz znani designerzy i architekci. Jako jedyna w Polsce szkoła, Creator posiada autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Więcej na: www.creator.net.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas