Designteka

wydarzenia

CREATOR WNĘTRZA zakończony!

03.07.2014

W czerwcu zakończył się debiutancki kurs stylizacji i kreacji wnętrz zorganizowany przez CREATOR – Szkoleniową Placówkę Oświatową.

Nowatorska formuła naszych zajęć opracowana w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży, pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.

Zajęcia odbywały się w kilku wyjątkowych przestrzeniach w Warszawie. Temat oświetlenia przybliżono w LUMINOSFERZE (www.luminosfera.pl) przy ulicy Bakalarskiej 34, największym w Polsce showroomie tematycznym. Zajęcia dotyczące tkanin odbyły się w DECOon (www.decoon.pl), zajęcia praktyczne w DOMOTECE (salony: Hastens, Natuzzi, Noti, Arino Hous i Galeria Wnętrz), a stylizacje w BoConcept (www.boconcept.pl) przy J.P.Woronicza 31.

Wykładowcy kursu to osoby znane i cenione w branży, przede wszystkim praktycy. Zajęcia prowadzili: Chie Piskorska, Dominika Dyl, Miłosz Kowalski, Wanda Modzelewska, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska i Agnieszka Augustynowicz. Podczas spotkań kreatywnych, słuchacze kursu mieli też jedyną w swoim rodzaju możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez znanych designerów, w tym: warsztaty ceramiczne z Kabo&Pydo i tworzenia lamp z Wooow! Projekt. Brali też udział w zajęciach florystycznych z Joanną Lewandowską i stylizacji z Patrycją Sapiełkin-Strupiechowską. Nad całością czuwała Olga Kisiel-Konopka (OKK!)

Zwieńczeniem szkolenia był konkurs na najlepszą stylizację i sesja zdjęciowa z Przemysławem Borysem.

Oto laureatki kursu CREATOR WNĘTRZA. Tak mówią o sobie:

Katarzyna Mękal:

Nazywam się Katarzyna Mękal i jestem szczęśliwą kobietą o niezwykłej wrażliwości i miłości do otaczającego mnie świata. To właśnie ta wrażliwość i umiejętność obserwacji otoczenia pomaga mi przenosić piękno świata na najbliższe otoczenie ludzi i ich wnętrza. Zgodnie z myślą Antoine de Saint-Exupéry: „Jeśli muzyk spędza bezsenne noce tworząc wielkie dzieła, jest to piękna bezsenność.” Chciałabym spędzać takie noce na kreowaniu wnętrz.

Eliza Słonczewska:

Z wykształcenia ekonomistka i filolog języka angielskiego, ale to dekoracja wnętrz najbardziej mnie pasjonuje. Ukończyłam kurs kreatywnego wzornictwa makijażu, makijażu profesjonalnego oraz kurs stylizacji wnętrz. Wyróżnia mnie umiejętność doboru kolorów i kreatywne myślenie zarówno o wnętrzach, jak i makijażu. Do tej pory stylizowałam swoje mieszkanie, doradzałam też rodzinie i znajomym. Mój cel to kreowanie funkcjonalnych przestrzeni, które łączą w sobie estetykę i optymalizację. Uważam, że każde mieszkanie można zmienić, dostosowując koszty do możliwości finansowych inwestora. Prywatnie jestem otwartą i komunikatywną osobą. Zawsze traktuje swoją pracę odpowiedzialnie i rzetelnie. Jestem otwarta na nowe wyzwania i mam nadzieję, że pewnego dnia moje hobby stanie się moim zawodem na stałe.

Agnieszka Leśniewska:

Niebawem zaczynam nowy rozdział w życiu, w innym kraju Kurs pomógł mi uporządkować dotąd zdobytą wiedzę. Dziękuję przeogromnie za możliwość spotkania tak wielu specjalistów, pasjonatów, artystów w swoim fachu, którzy podzielili się swoją wiedzą.

Kolejny kurs stylizacji rozpoczyna się już 20 września 2014r. Zapisy na kolejną edycję trwają!

Więcej na www.creator.net.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas