Designteka

miejsca, dodatki

CUD MIÓD

10.03.2014

Cud miód box powstał z miłości do dobrego jedzenia i słabości do lokalnych producentów. Wszechobecna nuda na sklepowych półkach i słaba dostępność lokalnych produktów była męcząca. Dlatego powstał Cud miód box – subskrypcyjna paczka niespodzianka pokazująca smaczne i ładne produkty spożywcze polskiego pochodzenia.

Z lokalnymi produktami jest jeden podstawowy problem: bardzo trudno je znaleźć – mówią twórcy Cud miód box Joanna i Krzysztof. Przygotowując cały projekt bardzo dużo czasu poświęcili na research i poszukiwania lokalnych producentów. W tym celu przez wiele tygodni odwiedzali różnego rodzaju targi żywności, targi śniadaniowe, czy niszowe strony i blogi kulinarne. Całość trwała kilka miesięcy, ale efekt był zadziwiający. Okazało się bowiem, że produktów tego rodzaju jest bardzo dużo, a ich liczba stale rośnie. Producenci oferują nie tylko świetne smaki, ale także fajne opakowania, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze bardziej przyjemne.

Widząc taki trend, Asia i Krzysztof uznali, że musi się o tym dowiedzieć jak najwięcej osób i powołali do życia Cud miód box. Cud miód box to subskrypcyjna paczka niespodzianka zawierająca przynajmniej 5 produktów od polskich producentów. Całość jest pięknie zapakowana, a napięcie jest trzymane do ostatniej chwili. Zapisy na dany box zbierane są przez cały miesiąc, aby następnie wszystkich subskrybentom przesłać wyczekany box w tym samym momencie. Zaskoczenie to ważny element tego projektu, dlatego dbamy o to, aby wszyscy dostali swoje paczki w tej samej chwili, bez żadnych przecieków. – dodają. Po zakończeniu zapisów i wysyłki, startują zapisy na kolejny, zupełnie nowy box, dzięki czemu każdego miesiąca otrzymywać można nowe i inne produkty.

Co można znaleźć w środku? Same dobroci i wszystko co najlepsze. Znajdziemy w nim pełen wachlarz: od przetworów, przez słodycze, przekąski, a na napojach kończąc. Nadchodzące paczki są oczywiście owiane wielką tajemnicą, ale za nami już pierwsza paczka, dlatego jej zawartość jest dostępna. Można w niej było znaleźć czatnej ostry zielony pomidor od Luks Pomady, suskę sechlońską, miód lipowy od Miody Suszka, konfiturę żurawinową od Gryszczeniówki i białą czekoladę z czerwonym pieprzem i rozmarynem od Nczekolady. Ale to nie wszystko. Każdy z subskrybentów dostaje specjalną książeczkę, w której można znaleźć informacje o producentach, kim są twórcy, jaka jest historia i to co najważniejsze, gdzie ponownie można kupić przedstawione produkty.

Nasze rodzime produkty, od lokalnych producentów naprawdę nie mają sobie równych. Promocja ich pracy i wsparcie w dotarciu do nowych klientów to dla nas ogromna frajda. Dlatego dajemy więcej niż same produkty i przedstawiamy, gdzie ponownie można je dostać. – przyznaje Joanna. W ciągu miesiąca Joanna z Krzysztofem przedstawiają poprzednie boxy i ich zawartość na swoim profilu na Facebooku (www.facebook.com/cudmiodbox), pobudzając zmysły u wszystkich odwiedzających. Więcej informacji i możliwość zakupienia subskrypcji na stronie (http://www.cudmiodbox.pl/pl/).

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas