Designteka

wydarzenia

Deante na Wroclove Design Festival 2016

17.05.2016

W dniach 18-22 maja stolica Dolnego Śląska zamieni się w miejsce tętniące dobrym wzornictwem. Podczas Wroclove Design Festival 2016 polska firma Deante zaprezentuje swoje najnowsze zlewozmywaki oraz baterie do kuchni i łazienki. 19 maja, w ramach seminarium „Design dla biznesu”, przedstawiciele marki opowiedzą o regułach, jakimi rządzi się współpraca firm z projektantami.

Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów Wroclove Design 2016 to pięć dni wypełnionych dobrym designem, ciekawymi wystawami, niebanalnymi nowościami wnętrzarskimi, wykładami i warsztatami. Na ekspozycji marki Deante uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowsze produkty firmy, w tym superpłaski zlewozmywak Sinope, kolorowe baterie Milin, czy biało-chromowane baterie Hiacynt, a także poznać trendy, które aktualnie panują w kuchni i łazience. Z kolei podczas seminarium „Design dla biznesu” architekci, projektanci i wszyscy zainteresowani branżą wyposażenia wnętrz dowiedzą się, jak wyglądają szanse i trudności, wynikające ze współpracy marek z projektantami. 19 maja o godz. 12:35 Michał Łój, Product Manager i Projektant oraz Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu opowiedzą o realiach projektowania dla polskiej firmy. Prezentacja przedstawicieli marki Deante zostanie wzbogacona przykładami konkretnych projektów i kampanii marketingowych, wspierających wdrożenie produktów na rynek.

- Od lat tworzymy kolekcje baterii i zlewozmywaków wspólnie z rodzimymi twórcami, którzy zasilają nas nieszablonowymi pomysłami i ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Dzięki temu możemy łączyć nasze ponad 25-letnie doświadczenie, obejmujące wiedzę techniczną i znajomość rynku ze świeżym spojrzeniem na funkcjonowanie w łazience i kuchni. Współpraca z projektantami stymuluje nas i rozwija, uświadamiając nam, że nawet w obszarach, o których wiemy już bardzo dużo i uznajemy je za oczywiste, nadal możemy wiele zdziałać – mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

Tegoroczna lokalizacja wrocławskiego festiwalu, czyli centrum handlowe Aleja Bielany, bezpośrednio koresponduje z hasłem imprezy – „FOR SALE: DESIGN”. Celem organizatorów Wroclove Design 2016 jest skłonienie uczestników do refleksji nad miejscem wzornictwa we współczesnym świecie, zdominowanym przez konsumentów ciągle niezaspokojonych nabywaniem produktów masowych. Festiwal będzie zatem okazją do zadania pytań o to, czy design jest na sprzedaż i czy może nas zamienić w świadomych odbiorców.

Aleja Bielany to największe na Dolnym Śląsku centrum handlowe z ofertą wyposażenia wnętrz. Przestrzeń o powierzchni 6000 mkw. na pięć dni zostanie wypełniona wykładami, warsztatami, spotkaniami, dyskusjami i wystawami.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas