Designteka

wydarzenia

Design Attack

17.11.2011

Fundacja Forum, portal Design Attack oraz Grupa SAPR organizują 23 listopada 2011 roku, o godz. 18.00 w hotelu Andel’s w Krakowie pierwsze spotkanie Design Attack: Business – Design Networking.

Celem spotkania jest zmiana sposobu myślenia o pojęciu ,,design” jedynie jako o środku wyrazu nowoczesnej estetyki oraz popularyzowanie tej koncepcji wśród polskich przedsiębiorców. Głównym założeniem projektu jest stworzenie platformy współpracy pomiędzy kręgami biznesmenów, a designerami, tak aby w skuteczny sposób wpierać i rozwijać działalność innowacyjną polskich przedsiębiorstw.

Forum pomyślane jest jako wydarzenie cykliczne mające na celu wymianę informacji między projektantami i producentami oraz stworzenie platformy spotkań, dyskusji i możliwości nawiązanie współpracy. Forum jest odpowiedzią na zapotrzebowania rynku jak i indywidualnego designera.

Jest to szansa zarówno dla młodych, debiutujących projektantów jak i osób, które mają w dziedzinie design doświadczenie, lecz nie udało im się nawiązać kontaktów profesjonalnych ze sferą biznesu.

Również producenci otrzymają sposobność nawiązania kontaktu z designerami, którzy mogliby odpowiedzieć na potrzeby projektowe firm i zaprezentują swoje rozwiązania materiałowo-techniczne na potrzeby projektowe dizajnu.

Design Attack ma za zadanie stać się platformą kontaktów pomiędzy designerami i biznesmenami. Ma stanowić prezentację najnowszych koncepcji oraz nurtów rozwoju współczesnego designu, które mogą mieć zastosowanie w przedsiębiorstwach charakteryzujących się innowacyjnym sposobem myślenia.

Program listopadowego spotkania przewiduje wystąpienie dr Łukasz Mamica z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej pod tytułem: Ekonomiczne aspekty stosowania designu. Drugim punktem programu będzie prezentacja bezpośredniego wpływu zastosowania designu na zwiększenie konkurencyjności produktu na przykładzie firmy ESystemK. W podsumowującym część wykładową panelu dyskusyjnym wezmą udział zaproszeni eksperci: Aneta Dziedzina – szef marketingu Armatura Krakowska, Leszek Romanowski przedstawiciel firmy Nowy Styl, Filip de Mehlem – właściciel firmy de Mehlem oraz Designer Roku – Marek Liskiewicz. Moderatorem panelu będzie Marcin Andrukowicz – prezes Kopalni Wieliczka

Wstęp na forum jest bezpłatny jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja, której można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie

Więcej na www.designattack.pl

{designteka.pl} objęła patronat nad wydarzeniem!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas