Designteka

wnętrza

Design dla zwierząt

14.12.2016

DESIGN DLA ZWIERZĄT z fotelem Lino.

Minimalistyczny fotel LINO marki Adriana Furniture wśród przedmiotów wystawionych na aukcji w ramach akcji charytatywnej Design dla zwierząt. To już 6. edycja projektu, którego pomysłodawczynią jest dr Krystyna Łuczak-Surówka. Tym razem dochód przeznaczony będzie na potrzeby Fundacji Zwierzochron.

Fotel LINO zachwyca prostą, geometryczną formą oraz jakością wykonania. Idealnie odnajduje się w klimacie nowoczesnych wnętrz.. Co ważne – jest nie tylko piękny, ale też wygodny. Jako dar na licytację przekazała go firma Adriana Furniture, która od 1989 r. jest producentem mebli cenionych nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Nowoczesne, oszczędne w stylistyce wzornictwo, bogata gama tapicerek, różnorodność stylów oraz funkcjonalność wyróżniają meble tej marki. Firma kładzie duży nacisk nie tylko na jakość swoich produktów, ale przede wszystkim zwraca uwagę na ludzi i ich potrzeby. Chodzi tu zarówno o konsumentów, jak i pracowników – jest to firma w 100% polska. Od kilku lat Adriana kibicuje akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT, a w tym roku postanowiła również się do niej przyłączyć.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk, znawca i krytyk designu, a prywatnie właścicielka 3 psów i 3 kotów, które w większości uratowała od bezdomności. Przedmioty, które ofiarowują designerzy, projektanci, artyści, firmy i ludzie dobrej woli można kupić na specjalnych aukcjach allegro od 10 do 18 grudnia 2016 r. Fotel LINO można licytować na aukcji: http://allegro.pl/fotel-lino-ddz2016-i6641045961.html.

To już 6 edycja projektu, w ramach którego odbyły się zbiórki m.in. dla schronisk w Józefowie, Siestrzeni i Ośrodka Koteria. Zebrane pieniądze są przeznaczane na karmę, leczenie oraz wyposażenie klatek. W tym roku całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie Fundacji Zwierzochron działającej na rzecz potrzebujących zwierząt, nie tylko tych które żyją w schroniskach, ale też źle traktowanych we własnych domach, porzuconych i ofiar wypadków. Niesie nie tylko realną pomoc, ale też edukuje, informuje, wspiera wolontariat na rzecz zwierząt, promuje idee adopcji i pomaga w znalezieniu domów.

Produkty marki Adriana Furniture można znaleźć na stronie: www.adrianafurniture.com

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas