Designteka

wydarzenia

Design we wnętrzu

04.09.2012

Zapraszamy do udziału w kursie DESIGN WE WNĘTRZU – kurs projektowania i aranżacji wnętrz.

Kurs przeznaczony jest dla :

  • osób indywidualnych pasjonujących się designem i pragnących poznać tajniki dobrej aranżacji wnętrza
  • naszych absolwentów kursu projektowania wnętrz, którzy pragną poszerzyć swą dotychczasową wiedzę
  • właścicieli i pracowników firm zajmujących się kompleksową tematyką wnętrza, począwszy od projektowania, poprzez wyposażenie, sprzedaż
  • osób indywidualnych, którzy pragną zająć się zawodowo aranżacją wnętrz i zdobyć umiejętności kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdej przestrzeni, i każdego klienta, wykorzystując przy tym wyłącznie dobre wzornictwo
  • świadomych konsumentów, zainteresowanych szeroko pojętym designem

Na naszych zajęciach oferujemy możliwość spotkania wyłącznie z profesjonalistami, czołowymi designerami, najlepszymi w Polsce stylistami i przedstawicielami z branży wnętrzarskiej, twórcami dobrego wzornictwa.

Wykładowcami akademickimi i praktykami oscylującymi wokół tematu nowoczesnego, świadomego projektowania, a także zdobywcami wielu nagród i wyróżnień.

Współpracę z nami potwierdzili, między innymi: Marta Niemywska, Dawid Grynasz, Aze design, Jeremi Nagrabecki, Szymon Hanczar, Wanda Modzelewka, Olga Kisiel-Konopka, Maciej Kukurba.

Naszymi partnerami są czołowe firmy z dziedziny designu, wyznaczające nowe trendy na rynku wnętrzarskim: Endorfina Foksal, BoConcept, Kludi, Rent design, 9design, Cable Power.

Zajęcia odbywają się w formie wykładów i prezentacji multimedialnych, a także ćwiczeń i warsztatów. Prowadzone są w siedzibie SARP (Pałacu Zamoyskich) w artystycznych wnętrzach Endorfiny Foksal.

Uczestnicy kursu będą mieli możliwość spotkań edukacyjnych w kilku różnych salach o różnorodnej stylistyce, np. wnętrze pałacowe, industrialne, klubowe. (Wszystkie przestrzenie, w których odbywać się będą zajęcia, zostały zaaranżowane przez stylistkę Joannę Sobierajską Chełminiak).

Zwieńczeniem zdobytej wiedzy będzie przygotowanie autorskiej stylizacji planu zdjęciowego o określonym stylu, funkcji i estetyce, z wykorzystaniem dobrych wzorniczo elementów wyposażenia, udostępnionych nam przez partnerów. Plany zdjęciowe, kilka do wyboru, są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Sesje fotograficzne ze stylizacji, wykonane przez profesjonalnego fotografa: Lidię Skuza, zamieszczone zostaną w mediach, z którymi współpracujemy.

Terminy pierwszych zajęć:

15,16,29,30 wrzesień , 6 październik 2012 roku w godz. 9.30-16.00.

Organizator:

CREATOR Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas