Designteka

wydarzenia

Designers’ Open

09.07.2014

3 lipca 2014 roku w warszawskim showroomie Luminosfera, mieszczącym się przy Bakalarskiej 34, odbyło się wyjątkowe spotkanie. Przedstawiciele prasy, projektanci, designerzy i inwestorzy mieli okazję osobiście poznać organizatorów Lipskiego Festiwalu Designu – Designers’ Open, tj. Kati Fritsche – Kierownik Projektu, Magdalenę Dziemidek – Prezes Zarządu Targi Lipskie Polska Sp. z o.o. oraz Małgorzatę Chomiuk – Managera ds. targów. Wydarzenie to miało na celu zaprezentowanie oferty festiwalu oraz stworzenie warunków dla współpracy polskich twórców z przedstawicielami Targów Lipskich.

10. edycja Lipskiego Festiwalu Designu –Designers’ Open wspiera designerów wszystkich branż w realizacji kroku w kierunku urynkowienia ich produktów. Stanowi świetną platformę prezentacji własnych produktów, kolekcji, pomysłów i projektów gotowych do wejścia na rynek. Stwarza możliwość nawiązania kontaktów z branżą i innymi projektantami oraz okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń. Pomaga poznać nowe metody produkcji, umożliwia także znalezienie partnerów biznesowych i kontaktów, które sprzyjają kolejnym etapom rozwoju produktu i jego wejściu na nowe, większe rynki.

Designers’ Open to połączenie targów i festiwalu. W niezwykłym wnętrzu Hali Szklanej Lipskich Terenów Targowych spotka się ponad 200 designerów. Odbiorcami będzie grupa ponad 13 000 przedstawicieli branży oraz miłośników dobrych projektów.

W tym roku po raz pierwszy realizowany jest projekt polskiego przedstawicielstwa pt.: „Polish Designer at Designers’ Open”. Jego celem jest promocja polskiego wzornictwa na arenie międzynarodowej poprzez wsparcie PR w polskich i niemieckich mediach. Specjalnie dla polskich uczestników festiwalu obowiązują promocyjne ceny powierzchni wystawienniczej. Przed rozpoczęciem imprezy, a także podczas targów uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie związane z organizacją stoiska wystawienniczego.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia.

Nad całością czuwała Olga Kisiel-Konopka (OKK!)

fot. Przemysław Borys

 

Targi Lipskie Polska Sp.z o.o., ul. Bagno 2 lok. 112, 00-112 Warszawa

www.targilipskie.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas