Designteka

wnętrza

Dla wielbicieli wyjątkowych kuchni

04.02.2016

ASTER CUCINE – dla wielbicieli wyjątkowych kuchni.

1 marca br. w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN otwarta zostanie ekspozycja wyjątkowej włoskiej manufaktury kuchennej – Aster Cucine. Określenie manufaktura nie jest tu w żadnym razie przesadą – wszystkie meble Aster wykonywane są na wymiar, a klienci mają możliwość zamówienia indywidualnych projektów wyposażenia, dopasowanych stylistycznie do swoich kuchni.

Meble Aster dostępne są w ofercie warszawskiego salonu Heban od ubiegłego roku. Jednak dopiero teraz klienci będą mieli do dyspozycji ponad 100-metrową ekspozycję wyposażoną w aktywne sprzęty AGD marki Gaggenau. To pozwoli m. in. organizować w najbliższych miesiącach pokazy kulinarne z udziałem znanych mistrzów kuchni, gotujących blogerów, a także współpracujących architektów, projektantów i klientów galerii.

Na ekspozycji znajdą się następujące modele kuchni:

- Połączenie modelu Factory – z modnym chromowym wykończeniem frontów i miedzianymi akcesoriami z modelem klasycznym Avenue

- Luxury Glam – oryginalna, ekskluzywna kuchnia z zaskakującymi detalami i wykończeniami w klimacie glamour,

Te dwa modele znakomicie oddają zróżnicowanie stylistyczne oferty Aster Cucine, inspirowanej zarówno luksusem we włoskim stylu, jak i najnowszymi trendami, opierającymi się na wykorzystaniu nietypowych materiałów oraz industrialnych elementów.

Ciekawostką, która z pewnością zainteresuje wszystkich wielbicieli niepowtarzalnych kuchni będą designerskie okapy kuchenne, stworzone dla Aster na wyłączność. W ofercie Aster Cucine nie sposób nie docenić też oryginalnych kamiennych i metalowych frontów, nadających kuchniom tej marki ekskluzywny, niepowtarzalny charakter.

Więcej na www.galeria.heban.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas