Designteka

wnętrza, wydarzenia

Drzwi INTERDOOR wyróżnione!

28.04.2010

Drzwi INTERDOOR zyskują uznanie w świecie designu – TOP DESIGN AWARD 2010!

Drzwi BOLZANO 9 WP (w okleinie na wysoki połysk) marki INTERDOOR zostały wyróżnione prestiżowym znakiem TOP DESIGN award 2010.

Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie jakości wzorniczej produktu, który w najlepszy sposób odzwierciedla normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem walorów estetycznych, innowacyjności, funkcjonalności i jakości wykonania. Firma INTERDREX, właściciel marki INTERDOOR, podkreśla dzięki temu, iż jest świadoma roli designu, jako elementu integralnie związanego z biznesem i konsekwentnie dba o wysoką jakość wzorniczą swoich produktów.

Wyboru produktów nominowanych do drugiego etapu dokonało sześcioosobowe jury, pod przewodnictwem Pawła Balcerzaka, Wiceprezesa Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych. W gremium tym znaleźli się znamienici projektanci, przedstawiciele stowarzyszeń oraz mediów branżowych.

Nagrodzone znakiem Top Design drzwi BOLZANO 9 WP to drzwi przylgowe, wewnętrzne, w okleinie na wysoki połysk, z 9 zaokrąglonymi otworami. Powierzchnia skrzydła i ościeżnica pokryta jest okleiną biały wp, otwory okleiną czarny wp. Skrzydło w całości wypełnione jest płytą MDF. BOLZANO 9 WP posiadają aprobatę techniczną oraz atest higieniczny. Drzwi na wysoki połysk są nowością na polskim rynku i dotychczas produkowane są przez jedną firmę.

Drzwi zostaną wystawione na pokaz pośród pozostałych 33 wyróżnionych produktów podczas targów Arena Design, które odbędą się 27-30 maja 2010 roku w Poznaniu.

Źródło i zdjęcia: www.interdoor.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas