Designteka

miejsca

Ekologiczny ogródek

27.01.2012

Sklep internetowy EKO-OGRODEK.PL zajmuje się sprzedażą doniczek ekologicznych uznanej w całej europie francuskiej firmy BACSAC®. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą oferującą artykuły tego producenta.

Dzięki naszym doniczkom każdy może uprawiać własny ogródek warzywny, do posiłków dodawać przez siebie wyhodowane rośliny, a nawet na malutkim balkoniku trzymać pięknie kwitnące kwiaty. To wszystko może dziać się nawet w samym centrum miasta, wystarczy tylko kawałek wolnego miejsca. Dodatkowo, dzięki niskiej wadze bacsac’ów, możemy z łatwością je przenosić. Nasze doniczki są także bardziej odporne na tarcie i rozrywanie od doniczek klasycznych. Podczas upadku nie doznają żadnej szkody.

Oferowane przez nas produkty nadają się w 100% do recyklingu, co podkreśla ich ekologiczny charakter. Dzięki budowie z geowłókniny pomagają one zachować optymalną ilość wody na dłużej i ograniczają parowanie. Chronią także nasze rośliny przed promieniowaniem UV i dbają o odpowiednie napowietrzenie gleby.

Jeżeli zależy Ci na tym aby jeść zdrowo, chcesz tworzyć coś samemu, jesteś amatorem nowoczesnego design’u, posiadasz rozwinięty zmysł estetyczny lub po prostu lubisz uprawiać rośliny i zależy Ci na tym aby rosły zdrowe i dorodne w wygodnych i idealnych dla nich doniczkach, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Więcej na:

eko-ogrodek.pl

www.facebook.com/pages/eko-ogrodekpl/148423238593833

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas