Designteka

wnętrza

Elegancka finezja w HEBAN

15.12.2015

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów ekskluzywnego wyposażenia wnętrz nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Działa od 1997 roku i niezmiennie zaskakuje swoją szeroką ofertą wszystkich tych, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza. Nie mogło w niej zabraknąć marki eleganckiej i pod każdym względem finezyjnej. Mowa oczywiście o CANTORI.

Firmę założył w 1976 roku Sante Cantori, człowiek obdarzony szczególnym rodzajem intuicji pozwalającej idealnie kierować rozwojem przedsiębiorstwa. Wykorzystał przy tym atut północnych Włoch (a konkretnie okolic Camerano), czyli dobrze rozwinięte rzemiosło. W ciągu kilku lat Cantori stało się znaczącą marką, sprzedającą swoje produkty w wielu salonach meblowych we Włoszech i całej Europie. Znane jest głównie z produkcji stylowych łóżek z kutego metalu. Ich zachwycająca forma to – jak podkreśla producent – tylko jedna z zalet. Produkty można bowiem docenić w pełni jedynie dotykając wszystkich elementów – miękkiej tapicerki i materaca, ręcznie wykonanych dekoracji, sprężystego bukowego stelaża czy wspaniałej pościeli. Oprócz łóżek Cantori ma w swojej ofercie również stoliki nocne, komody, krzesła, stoły, sofy, regały i oświetlenie. Większość kolekcji bliska jest klasyce i stylowi glamour. Ich znak rozpoznawczy to m.in. ponadczasowe kolory, wśród których przeważa czerń, kość słoniowa, złoto i srebro.

Uzupełnienie asortymentu stanowi elegancki zapach do wnętrz. Pięknie zaprojektowany flakonik i finezyjny zapach perfum idealnie skomponuje się z wnętrzem salonu, czy sypialni.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli, ul. Trakt Brzeski 73, 05-077 Warszawa (Wesoła)

Więcej na www.galeria.heban.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas