Designteka

miejsca

Endorfina Foksal

28.03.2012

Nastrojowe, klimatyczne wnętrza, wypełnione dobrym designem, wyśmienita kuchnia i muzyka – to właśnie Endorfina Foksal w zabytkowym Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie.

Nie każdy wie, że w pięknych murach siedziby SARP znajduje się znakomita, zaprojektowana z pasją do sztuki i dobrego wzornictwa – restauracja. Obecny wystrój Endorfina Foksal zawdzięcza Joannie Sobierajskiej Chełminiak, projektantce wnętrz i ogrodów.

Dania serwowane przez szefa kuchni zaspokoją nie tylko najbardziej wyszukane podniebienia, lecz również oczaruję estetyką podania i oryginalnym wyglądem. Opierając się na kulinarnych trendach, Endorfina wkomponowuje w nie zasady sezonowości oraz produkty regionalne. W menu znajdują się także wyroby cukiernicze, które uwodzą każdego swą formą i smakiem.

Restauracja zaprasza gości codziennie od godziny 12.00. Do Państwa dyspozycji są przepiękne sale pałacowe oraz taras z ogrodem. Oferta Endorfiny Foksal obejmuje wszelkie czynności związane z organizacją każdej uroczystości, a współpraca z artystami scen polskich i zagranicznych jest gwarancją sukcesu każdego wydarzenia.

 

Restauracja Endorfina Foksal, ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa

Więcej na www.endorfinafoksal.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas