Designteka

miejsca

Eureka Hub

27.02.2012

Eureka Hub – to nie tylko miejsce spotkań i wspólnej pracy, ale przede wszystkim przestrzeń łącząca ludzi kreatywnych.

Każda osoba z ciekawym pomysłem może liczyć na naszą pomoc w jego zrealizowaniu, włączając w to udostępnienie bezpłatnie przestrzeni Hub-a i jego wyposażenia oraz pomoc w wypromowaniu wydarzenia czy własnego biznesu.

HUB to także zjawiskowe miejsce coworkingowe zlokalizowane w City Parku w Poznaniu, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Możesz tu wpaść z laptopem popracować , zaczerpnąć nowych inspiracji lub znaleźć chętnych do prowadzenia wspólnych projektów. Można u nas spotkać zarówno specjalistów z dziedziny ICT, reklamy, designu, jak i koła naukowe, czy zapaleńców gier planszowych.

Co więcej, w Eureka Hub start-upy mogą uzyskać wsparcie swojego biznesu, w zakresie doradztwa finansowego czy zarządzania strategicznego oraz znajdą niezbędne w każdej branży kontakty.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dlatego chętnie organizujemy dla naszych hubowiczów warsztaty, konferencje czy wystawy z tematów, które ich interesują. Może Wy również chcecie spotykać się w Hubie lub organizować z nami wspólne projekty? Najciekawsze inicjatywy mają możliwość zaistnieć u nas za darmo.

Więcej na www.eurekahub.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas