Designteka

wnętrza, dodatki

Fotel Ro od Fritz Hansen

06.08.2014

Fotel Ro – nowa strefa komfortu od Fritz Hansen.

W dzisiejszym świecie, wolny czas, w którym możemy uporządkować myśli jest luksusem. Aby to zmienić Jaime Hayón stworzył przestrzeń do relaksu, która pozwoli odpocząć od codziennego zgiełku. Okazuje się, że wystarczy do tego wygodny fotel!

Zaprojektowany dla Republic of Fritz Hansen fotel Ro, został zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów w Mediolanie. Teraz można go obejrzeć i kupić w podwarszawskim sklepie Scandinavian Living. Ten dizajnerski fotel wykonany został z ogromną dbałością o jakość. Z połączenia rzeźbiarskiej formy z elegancką linią, powstał bardzo komfortowy i ciekawy stylistycznie mebel.

Dostępny w dziewięciu kolorach model, dodatkowo wykonany jest z dwóch tkanin o różnych strukturach. Miękkie poduszki skontrastowane zostały z gładką formą siedziska, dzięki czemu fotel sprawia wrażenie bezpiecznej skorupy, w której przytulnym wnętrzu można się zaszyć i odpocząć. Odpowiednio dobrane kolory – w odcieniach tradycyjnych – czarny, szary i ciemnoszary, trzy jasne – fioletowy, niebieski i żółty oraz pastelowe – różowy, szałwia i piasek zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie może być dostosowany do kolorów , jakie dominują w Twoim wnętrzu lub stanowić ciekawy barwny akcent.

Fotel można obejrzeć w showroomie Scandinavian Living na ul.Piłsudskiego 21 w Konstancinie.

Więcej informacji: www.scandinavianliving.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas