Designteka

dodatki

FRENCH BULL już w Polsce

10.05.2012

Nareszcie doczekaliśmy się, FRENCH BULL ma już swojego dystrybutora na terenie Polski. Dla tych, którzy znają markę to fantastyczna wiadomość a dla innych – okazja do poznania wyjątkowego wzornictwa.

Marka FRENCH BULL powstała w 2002 roku i stanowi połączenie funkcjonalności klasycznego materiału – melaminy oraz niepowtarzalnych, odważnych wzorów inspirowanych popkulturą, charakterystycznych dla stylu projektantki Jackie Shapiro z Nowego Jorku.

Ofertę firmy stanowią produkty dla domu, w tym przede wszystkim naczynia oraz akcesoria kuchenne. Charakterystyczną cechą marki jest różnorodność zarówno produktów, jak też wzorów. Można je dowolnie łączyć ze sobą i tworzyć w ten sposób własne zestawy. Wykorzystanie melaminy sprawia, że produkty są trwałe i doskonale sprawdzają się zarówno w domu, stanowiąc piękną dekorację stołu, jak również na piknikach, plenerowych przyjęciach czy kempingu.

Oferta FRENCH BULL obejmuje szeroką gamę produktów od talerzy, półmisków, tac obrotowych, pater po pojemniki na żywność i bezpieczne produkty dla dzieci.

Asortyment jest stale poszerzany, dzięki współpracy z różnymi producentami (m.in. firmą Built), stąd w ofercie firmy, znajdziemy takie produkty codziennego użytku, jak: pokrowce na notebooki, dekoracje do pokoju dziecięcego i wiele innych.

Firma French Bull jest już znana i obecna w ponad 25 krajach, dlatego z wielką radością witamy tę markę na ryku polskim. Mamy nadzieję, że zachwyci Was niebanalne wzornictwo i dołączycie do wielbicieli marki.

Produkty French Bull dostępne są w sklepie: www.chilliandmango.pl

Więcej na www.frenchbull.com

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas