Designteka

dodatki

future + bag = futurebag

27.08.2010

Jeśli znudziła Ci się oferta wielkich sklepów oraz gazet dołączających torby do swoich magazynów – Futurebag to Twój nowy sklep!

Realizując projekt Futurebag pomysłodawcy chcieli zaprezentować szerszej publiczności prace powstałe w porozumieniu ze znanymi artystami, rysownikami. Chcieli głośno wyrażać swoje myśli i postanowili robić to poprzez torby.

Futurebag to możliwość zakupienia ciekawych prac, które oferowane są w wysokiej jakości wykonania na różnych formatach i rodzajach toreb, uszytych wyłącznie w Polsce z materiałów nie pochodzących z Chin.

Każda z prac wykonana jest w limitowanej ilości, co gwarantuje możliwość posiadania bardzo oryginalnej torby.

Istnieją 4 serie toreb:

1. Seria z tekstami:

a. „k…a, zbieraj kupy po swoim psie” – seria, która mówi o rzeczach, które projektantów wkurzają i pewnie wkurzają większość osób. Te zdania zawsze będą się zaczynały od sakramentalnego „k…a”.

b. „My bike, my street” i „fuck the fast food, I cook myself” – seria toreb z pozytywnym przesłaniem, tutaj tekst połączony jest z ilustracją artysty, ilustratora, który został zaproszony do współpracy.

2. Seria z rysunkami – „where is my mind” i „tokyo rain” – to seria projektów autorskich. Przestrzeń na torbie oddana jest zaproszonym artystom / ilustratorom – mogą twórczo zabłysnąć.

3. Warsaw heroes – pomysł na tą torbę powstał w związku z rocznicą Powstania Warszawskiego. Za pomocą toreb przypomina się warszawiakom, że mają w swoim mieście mnóstwo pozytywnych przykładów bohaterów, z których mogą być dumni.

4. Hyde Park – to nowy pomysł – tu przestrzeń na torbie zostanie oddana ludziom kultury, aktywistom, którzy chcą się sami na niej wyrazić lub umieścić na niej cytat miesiąca czy roku. To będzie seria ultra limitowana.

Pomysł świetny i jak zaobserwowaliśmy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Polecamy!

Więcej na www.futurebag.eu

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas