Designteka

lifestyle

Gadżety erotyczne Fun Factory

28.04.2016

Gadżety erotyczne Fun Factory z nagrodą Red Dot Award 2016!

Marka Fun Factory, producent wysokiej jakości zabawek erotycznych, po raz kolejny zdobyła międzynarodową nagrodę Red Dot Award– jedną z najważniejszych wyróżnień za design. Nagrodzona została cała linia innowacyjnych wibratorów G5.

Red Dot Award, zwane Oskarami designu, to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Historia konkursu liczy już 61 lat, a zgłoszenia spływają z całego świata. W tymroku reprezentanci 57 krajów zgłosili 5200 produktów. Jury składające się z 41 specjalistów(projektantów i dziennikarzy) wybrało spośród nich te, które wyróżniają się wyglądem i jakością wykonania.

W gronie nagrodzonych znalazła się cała linia wibratorów produkowanych przez niemiecką firmę Fun Factory. Zostały one docenione za design, innowacyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość i dbałość o ekologię. Wibratory przykuwają uwagę żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami, ale klucz do sukcesu leży w ich konstrukcji. Wykonane są z bezpiecznego silikonu medycznego z wykorzystaniem opatentowanej technologii FlexiFUN, dzięki której zabawka dopasowuje się do ciała i jego ruchów. Bardzo elastyczny materiał pozwala na wykorzystanie w wielu różnych pozycjach, dopieszczając miejsca erogenne, takie jak punkt G, A i P. Wibratory wprawiane są w ruch poprzez mocny silnik, a czasami nawet dwa, jak w przypadku Lady Bi i Miss Bi – umieszczone w strategicznych miejscach do sprawiania przyjemności. Całością zabawy zarządza elegancki panel sterowania pozwalający wybrać ten najlepszy z 12 programów stymulacji i wibracji. Do linii G5 należą Patchy Paul, Tiger, Big Boss, Moody, Miss Bi, Lady Bi.

To nie pierwsza taka nagroda na koncie firmy. W 2008 r. przypominający konika morskiego wibrator Delight marki Fun Factory otrzymał główną nagrodę Red Dot Award jako pierwszy w historii gadżet erotyczny nagrodzony za design. Kilka lat temu niemiecka marka zaczęła również współpracę z artystą Karimem Rashidem. Projektant stworzył Mr Pink, czyli smukłe dildo w jego ulubionym, różowym kolorze, a następnie zaprojektował wygląd stacjonarnych butików erotycznych Fun Factory, przypominających klasyczne design concept stores lub galerie sztuki nowoczesnej.

 

Więcej na www.funfactory.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas