Designteka

wnętrza, wydarzenia

Gala Collezione na Targach Meble Polska 2022

09.05.2022

Targi MEBLE POLSKA zaliczane są do największych polskich imprez branży wnętrzarskiej. Od 16 do 19 maja 2022 roku producenci mebli znów spotkają się w Poznaniu z klientami i kupcami meblowymi z całego świata. Dla Gala Collezione impreza będzie okazją do prezentacji swoich dobrze znanych kolekcji mebli wypoczynkowych i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych. Na miejscu będzie można spotkać się także z opiekunem architekta, żeby porozmawiać o potencjalnej współpracy na linii producent projektant wnętrz.

Dla zwiedzających targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. To możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia kontraktów z producentami z Polski i krajów sąsiednich. Dodatkową atrakcją są organizowane w tym samym czasie targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na artykuły wyposażenia wnętrz.

Fabryka Mebli Gala Collezione ze swoimi markami Sweet Sit i Gala Collezione od lat obecna jest w Poznaniu co roku, by zaprezentować swoją ofertę, spotkać się z architektami, przedstawicielami mediów i kupcami meblowymi z całego świata. Podczas zbliżającej się majowej edycji, na ekspozycji w Hali 6 przy stoisku 17, zobaczyć będzie można nowości oraz dobrze znane kolekcje sof, narożników, foteli i zestawów modułowych, z których często korzystają rodzimi projektanci wnętrz. Połączenie prostych i wyszukanych elementów, sprawia, że meble Gala Collezione i Sweet Sit pozwalają na stworzenie wielu niebanalnych aranżacji: od niewielkich, dwuosobowych sof, do bardzo reprezentacyjnych propozycji modułowych, na których podczas przyjęć ugościć można nawet kilkanaście osób: rodzinę, przyjaciół czy szkolnych kolegów dzieci.

Nowości wśród mebli modułowych

Na poznańskich targach pojawi się wiele bestsellerowych kolekcji, a wśród nich bardzo popularne ostatnio rozwiązania oparte o moduły. To nowoczesny sznyt w salonie i o niebo więcej możliwości aranżacyjnych. Kolekcje modułowe Gala Collezione, jak sama nazwa wskazuje, dają możliwość zestawiania ze sobą pojedynczych brył. W zależności od potrzeb i upodobań, można z nich utworzyć jedną zwartą kompozycję, lub dowolnie je rozdzielać, tak, by każdy moduł stanowił osobny mebel. Można również dowolnie łączyć i konfigurować ze sobą poszczególne elementy zestawów.

W tym roku w Poznaniu swą premierę będą mieć gorące nowości – systemy Idylla, Loggia i Look, o których głośno stało się za sprawą oryginalnej estetyki i wielu przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak elektryczne sterowanie siedziskiem i oparciem, czy port USB, pozwalający na ładowanie telefonu i laptopa. Podczas sesji zdjęciowej tych modeli do współpracy Gala Collezione zaprosiła wzięte stylistki wnętrz – Annę Salak i Kamilę Jakubowską-Szmyd. Ich realizacje pojawiają się w najlepszych magazynach wnętrzarskich w Polsce, zachwycając zmysłem estetycznym, wyobraźnią i wyczuciem pasujących do siebie kolorów, faktur i materiałów.

Bloggers Zone na Home Decor

Warto wspomnieć, że wybrane modele Gala Collezione będzie można obejrzeć także na targach Home Decor, w ramach inicjatywy Bloggers Zone, projektu czołowych polskich blogerek, specjalizujących się w tematyce dekoracji i wyposażenia wnętrz. W autorskiej strefie, zaaranżowanej przez Kasię Szostakowską, właścicielkę pracowni Kate&Co, będzie można podpatrzeć najnowsze trendy i tendencje panujące w świecie wnętrz i designu. Obok wyjątkowej wystawy, organizatorki zadbają również o ciekawy i inspirujący program spotkań, m.in. z duetem „Pani to potrafi”. Inicjatorkami strefy Bloggers Zone są Ula Michalak, stylistka wnętrz, pomysłodawczyni i organizator Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, Kasia Szostakowska, projektantka i autorka bloga Poliszdesign.pl i Dagmara Jakubczak, historyczka sztuki, projektantka wnętrz, krytyczka designu. Przestrzeń, w której obejrzeć będzie można aranżację ze sterowanym elektrycznie fotelem Brisbane, zlokalizowana jest w łączniku Hali 5G.

www.GalaMeble.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas