Designteka

dodatki

Galeria ART AT HOME

22.05.2010

Miesięcznik „Weranda” i galeria ART AT HOME zapraszają do udziału w promocji. Każdy, kto w terminie: 01-30 czerwca 2010r. dokona w ART AT HOME zakupów powyżej 1000 zł – otrzyma w prezencie trzymiesięczną prenumeratę czasopisma „Weranda”!

Galeria ART AT HOME i jej ręcznie robione i malowane meble, lampy, lustra – sklep internetowy funkcjonujący pod adresem: www.meblemalowane.com jest kolejnym przedsięwzięciem Teresy Jaskierny-Kowalkowskiej i Weroniki Kowalkowskiej oraz ich Wydawnictwa Te-Jot, wydawcy miesięczników „Weranda” i „Wróżka” oraz dwumiesięcznika „Weranda Country”.

Kolekcja, którą stworzyły z myślą o czytelnikach tych pism, rozmiłowanych w romantycznych wnętrzach, jest jedyną taką w Polsce. Żaden z mebli Galerii ART AT HOME nie ma powtarzalnego wzoru. Inspiracji dostarczyły stare wzory od chińskich po weneckie. Meble „na żywo” można oglądać w showroomie Galerii ART AT HOME, który mieści się przy ulicy Kazimierzowskiej 51 (róg Madalińskiego) w Warszawie i zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas