Designteka

wnętrza

Gdy funkcjonalność spotyka elegancję

22.09.2022

Wybór estetycznego grzejnika prawdopodobnie nie jest pierwszym zmartwieniem, które przychodzi nam na myśl, gdy planujemy aranżację naszego mieszkania. Niestety jego rola w kształtowaniu wystroju wnętrza jest wciąż traktowana drugorzędnie. Niewiele osób ma świadomość tego, że  grzejnik nie musi pełnić jedynie praktycznych funkcji w naszym domu, ale także akcentować i dopełniać jego charakter.

Vasco udowadnia, że połączenie użytkowości i gustownego wyglądu kaloryfera jest możliwe. Firma oferuje szeroką gamę kolorów, wzorów, stylów i funkcji naszych grzejników, dzięki czemu nie musimy iść w tej sferze na żadne ustępstwa. Jeśli marzycie o funkcjonalnym kaloryferze dekoracyjnym, który perfekcyjnie podkreślałby wnętrze Waszego mieszkania, koniecznie zobaczcie, co może zaoferować Wam praktyczny i wysmakowany design grzejnika Carre Plus.

Nowoczesność i minimalizm, ale czy to wszystko?

Kaloryfer Carre Plus to nie lada gratka dla wszelkich miłośników aranżacji wnętrz. Design grzejnika pasuje bowiem do rozmaitych wnętrz – od nowoczesnych i minimalistycznych, po bardziej dekoracyjne wyposażenia. Typ Carre Plus został wykonany ze stalowych rurek, które tworzą ze sobą regularną, prostokątną płaszczyznę. Możemy wybrać spośród wielu wariantów kolorystycznych – od klasycznej bieli lub grafitu, po głęboką czerwień czy butelkową zieleń. Uniwersalny design kaloryfera oraz szeroki wachlarz barw sprawiają, że każde wnętrze może zyskać na gustownej instalacji ściennej.

Wyjątkowe opcje w niepozornym opakowaniu

Poza niepospolitym designem model Carre Plus zawiera w sobie mnóstwo przydatnych i ułatwiających codzienne życie opcji. Szczególnie zachęcającym rozwiązaniem wydaje się obecność dodatkowych akcesoriów – wieszaka i poręczy, na których możemy zawiesić mokre ubrania lub ręczniki, dzięki czemu model sprawdzi się świetnie w łazience lub w przedpokoju. Warto jednak wspomnieć o tym, że został on zaprojektowany z myślą o każdej przestrzeni domowej. Ważnym elementem może być fakt, że przy wykonaniu osłon bocznych wykorzystano grzejące rurki, które zapewniają większą moc grzewczą, dlatego Carre Plus jest w stanie ogrzać niemal każde pomieszczenie. Dzięki nowoczesnej technice Vasco nawet najbardziej mroźna zima nie stanie na drodze do naszego komfortu.

Model Carre Plus to niebanalne połączenie stylu i najnowszych technologii, który nie tylko doda naszemu wnętrzu charakteru, ale i sprawnie ogrzeje nasz dom w okresie jesienno-zimowym. Vasco podkreśla, że wybór kaloryfera nie musi być nudną koniecznością, ale może z łatwością oddawać ducha naszego wystroju – niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami minimalizmu, czy bardziej zdobniczych i klasycznych wnętrz. Projekty grzejników dekoracyjnych Vasco przełamują utarte schematy i z powodzeniem pokazują szerokiej publiczności, że mogą odgrywać w domu rolę oddzielnych dzieł sztuki użytkowej.

Więcej informacji o VASCO Group na stronie: www.vasco.eu

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas