Designteka

Geberit na targach ARCHITECT@WORK

10.11.2022

Już w dniach 15 i 16 listopada 2022 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się targi ARCHITECT@WORK Warsaw. To całkowicie nowe, ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz. Swoje stanowisko na targach będzie mieć również marka Geberit, na którym zaprezentuje innowacyjną serię Geberit ONE.

ARCHITECT@WORK to pierwsza warszawska edycja targów organizowanych w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Na przestrzeni 15 lat wydarzenie zdążyło wypracować sobie wysoką pozycję wśród wydarzeń tego typu. Już w listopadzie impreza nareszcie zagości w Polsce. Hasłem, które zawsze przyświeca targom, jest „innowacyjność”, dlatego żaden architekt ani projektant nie może ich przegapić.

Prezentacja serii Geberit ONE na targach ARCHITECT@WORK

W myśl przewodniego hasła targów, marka Geberit zaprezentuje Geberit ONE – swoją innowacyjną serię kompleksowych i w pełni komplementarnych rozwiązań do łazienki. To projekt, który łączy w sobie najnowsze osiągnięcia techniki oraz subtelne i ponadczasowe wzornictwo. W skład serii wchodzą wszystkie elementy wyposażenia łazienki, a więc: strefa WC, strefa umywalkowa wraz z meblami łazienkowymi oraz strefa prysznica. Wszystkie elementy, a więc część instalacyjna oraz design poszczególnych elementów zaprojektowano tak, aby uzyskać efekt funkcjonalnej synergii. Klasyczne i oczywiste rozwiązania w połączeniu z tymi bardziej subtelnymi dają użytkownikowi możliwość łatwego utrzymania łazienki w czystości, a także elastycznej aranżacji wnętrza. Z kolei ukrycie technologii Geberit w ścianie gwarantuje dyskretny, minimalistyczny wygląd i uwalnia przestrzeń.

Na odwiedzających stoisko marki Geberit w trakcie targów Architect@Work Warsaw czeka konkurs w mediach społecznościowych. Wystarczy odwiedzić przestrzeń marki, wstawić foto lub video relację na Instagramie i oznaczyć konto @geberit_poland. Do wygrania miły upominek – czekoladowe, szwajcarskie founde.

Na spotkanie z marką Geberit zapraszamy w dniach 15 i 16 listopada 2022 roku w EXPO XXI Warszawa od godz. 12:00 do 19:00.

ARCHITECT@WORK: najnowsze trendy i innowacje w zasięgu ręki

Targi oferują architektom i projektantom wyjątkową możliwość odkrycia starannie wyselekcjonowanych, innowacyjnych produktów wyposażenia wnętrz. Wydarzenie ma wysoce ekskluzywny charakter, ponieważ mogą je odwiedzić tylko specjaliści. Oprócz stoisk marek, w trakcie wydarzenia nie zabraknie również prelekcji uznanych architektów, wystaw, prezentacji nowości produktowych i – co najważniejsze – inspirującej, twórczej atmosfery.

Zarejestruj się̨ online, aby otrzymać́ bezpłatny wstęp: https://registration.gesevent.com/survey/0e7ji9mfqey4o?actioncode=80435

Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas