Designteka

wydarzenia

Geberit Tour 2017

11.07.2017

Przystanek Geberit Aqua CleanTour w Home Concept.

W najbliższy weekend 14 – 16 lipca Home Concept zaprasza na Geberit AquaClean Tour 2017. Specjalnie zaprojektowana ultranowoczesna Geberit Comfort Truck zatrzyma się w Warszawie, by dać odbiorcom możliwość poznania swoich innowacyjnych produktów.

Home Concept Warszawa to kolejny przystanek Geberit AquaClean Tour 2017, w ramach którego pojazd przemierzy niemal całą Polskę. Na odwiedzających czekać będzie nowoczesna przestrzeń, zaprojektowana tak, by zapewnić przybyłym najwyższy wymiar komfortu. Geberit AquaClean Truck wyposażony został w toalety myjące Geberit AquaClean wykorzystujące najnowsze technologie. Pojazd daje możliwość bezpośredniego poznania innowacyjnych produktów marki. Można je zobaczyć, posłuchać o ich działaniu, a także wypróbować! To rozwiązanie niekonwencjonalne, zapewniające nadzwyczajne wrażenia, pozostające w pamięci na długo. Wszelkie wątpliwości rozwieją doradcy marki Geberit. Ponadto na odwiedzających czekać będą atrakcyjne rabaty, prezenty i wiele innych atrakcji.

Dodatkowym orzeźwieniem będzie strefa „Letni Ogród Smaku“, która słodko umili przybyłym letnie popołudnie.

Zapraszamy do Home Concept w Warszawie, Al. Jerozolimskie 185 w dniach 14-16 lipca 2017. Wydarzenie ma charakter otwarty.

Home Concept to nowe miejsce na wnętrzarskiej mapie Polski. Skupia w jednym miejscu około 50 salonów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. To nowoczesna, komfortowa galeria wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Galeria mieści się w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 185 oraz w Katowicach, Aleja Roździeńskiego 191.

Więcej informacji na: www.homeconcept.com.pl

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas