Designteka

wydarzenia

Gra Creative Poland

20.05.2013

Gra edukacyjna „Naucz się negocjować – weź udział w Targach Biżuterii Przeróżnej”!

Wszystkich, którzy już zgłosili się do projektu Creative Poland oraz tych, którzy chcieliby dołączyć – zapraszamy do udziału w jednodniowych i niepowtarzalnych „Targach Biżuterii Przeróżnej”. Spotkanie odbędzie się 23 maja w godzinach 10.00-16.00 w PaństwoMiasto przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Targi są symulacją negocjacji handlowych, podczas której gracze wcielą się w kupców i rzemieślników próbując dobić dobrego targu. Dzięki grze uczestnicy dowiedzą się jak realizować swoją strategię handlową, negocjować w sytuacji dużej konkurencji oraz w jaki sposób wykorzystać różnorodne narzędzia negocjacyjne. Celem symulacji jest satysfakcjonujący wynik finansowy oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Gra edukacyjna jest jednym z działań inicjowanych w ramach Creative Poland – projektu skierowanego do sektora kreatywnego w Polsce. Uczestnicy projektu mogą skorzystać z bezpłatnych usług szkoleniowych, doradczych i coachingowych oraz z szerokiej promocji swojej działalności w kraju i za granicą. Działania promocyjne zakładają m.in. udział w targach i imprezach branżowych w kraju i zagranicą oraz publikacje na temat wybranych twórców w prasie i na portalach branżowych. Ponadto, przygotowywany jest Katalog polskiego przemysłu kreatywnego, w którym uczestnicy Creative Poland mogą zamieścić informacje o swoich działaniach. Partnerem projektu może być każda osoba, firma oraz instytucja wspierająca ludzi, którzy w swojej pracy wyznaczają trendy i tworzą nową jakość.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie udziału w Grze na adres: zenka.b@creativepoland.eu bądź tel. 22 297 01 45, udział tylko po otrzymaniu potwierdzenia. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej na:

www.creativepoland.eu

www.facebook.com/creativepoland

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas