Designteka

lifestyle

Gramofony Audio-Fonica

10.12.2012

Gramofony marki Audio-Fonica łączą w sobie elegancję stylu retro z nowoczesnością, a przy tym zapewniają niespotykaną dotąd jakość dźwięku. Lśniąca czerń i złocone elementy nadadzą elegancji każdemu wnętrzu, dzięki czemu postrzegane będą nie tylko jako cieszący oko rekwizyt, ale przede wszystkim jako stały element luksusowego wystroju naszego pomieszczenia.

Gramofony analogowe to symbol ubiegłego wieku i klasyka sama w sobie. Zdobiły stoły niemal wszystkich polskich domów, ciesząc ucho i oko najbardziej wymagających melomanów. Grupa Kapitałowa Complex stworzyła unikalne gramofony Audio-Fonica, które zaskakują brzmieniem i formą. Projektanci z powodzeniem połączyli w nich nowoczesny, elegancki design z popularnym ostatnio stylem retro. Najwyższa jakość, precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły gwarantują nienaganny wygląd adapterów. Perfekcyjny dobór kolorów i materiałów sprawia, że gramofony Audio-Fonica w niczym nie przypominają nieestetycznych, plastikowych adapterów z lat 80 i 90. Z pewnością docenią je wielbiciele połączenia bezpretensjonalnej elegancji i funkcjonalności.

W ofercie znajdują się dwa flagowe produkty o sygnaturach F-800 i F-600. Oba modele sprzedawane są w eleganckiej, lśniącej czerni. Gramofony można z powodzeniem postawić na stoliku czy półce w pokoju gościnnym lub salonie. Wówczas pomieszczenia jeszcze bardziej zyskają na reprezentacyjności, a sam sprzęt doskonale wkomponuje się w luksusowy wystrój.

Urządzenia kosztują od 5 do 20 tys. złotych. Więcej informacji na ich temat oraz specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.fonicamusic.com

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas