Designteka

wnętrza

GROHE Ondus® – Idealny przepływ

17.12.2009

GROHE Ondus® to elektroniczna rewolucja w łazience. Nowa bateria GROHE łączy w sobie niespotykane wzornictwo z niezwykłą funkcjonalnością. 

GROHE Ondus ® jest jednoznaczne z innowacją. Nie czymś, co zostało ulepszone, zmienione lub zmodyfikowane. To jest zupełnie nowa marka. Jednocześnie jest to dążenie do prawdziwej perfekcji.

ondus1

Ondus® oferuje możliwość programowania indywidualnych ustawień we wszystkich elektronicznych bateriach tej serii. Użytkownik może jednym przyciskiem włączyć funkcję napełnienia wanny określoną ilością wody w wybranej temperaturze lub włączyć np. program „mycie zębów”, ograniczając jej niepotrzebne straty.

ondus2

Sterowanie dotykiem i wyświetlacz ciekłokrystaliczny sprawiają, że obsługa baterii GROHE Ondus® jest intuicyjna i jednocześnie zapewnia wyjątkowy komfort. Baterie dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, chromowej i tytanium.

ondus3

Cyfrowa technologia ułatwia komfort korzystania z łazienki. Jeden dotyk jest potrzebny do rozpoczęcia użycia prysznica lub wanny. Dwa indywidualny przyciski pozwolą użytkownikowi na zaprogramowanie preferowanego natężenia i temperatury wody.

Cyfrowa bateria posiada pięć programów – pozwalając użytkownikowi na tworzenie niepowtarzalnych kombinacji temperatury, natężenia i czasu trwania kąpieli. Obejmują one programy takie jak: płukanie twarzy, mycie rąk i szczotkowanie zębów.

grohe1

grohe4

grohe3

grohe5

grohe6

grohe2

Źródło i zdjęcia: www.grohe.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas