Designteka

dodatki

Grzejnik Tubus i Afro

13.04.2011

Grzejniki Tubus i Afro INSTAL-PROJEKT to świetne propozycje do wnętrz publicznych.

Funkcjonalne, wyróżniające się szeroką gamą rozmiarów i uniwersalnym wzornictwem są chętnie wybierane przez inwestorów poszukujących ciekawych i efektownych pomysłów na ogrzewanie kawiarni, restauracji, klubów, hoteli czy innych wnętrz o charakterze publicznym.

Jeśli szukasz wszechstronnego, elastycznego grzejnika, któremu niestraszne trudne, wyeksponowane lokalizacje, Tubus jest idealnym rozwiązaniem. Dostępny w kilkuset kombinacjach, dopasowuje się do każdego pomieszczenia i każdego przyłącza. Może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły – zawsze według Twoich potrzeb. Klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu pasuje zarówno do klasycznych, jak i do współczesnych wnętrz. Dostępny w 37 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT może zaskoczyć swoim eleganckim lub ekstrawaganckim wydaniem. Klasę i wszechstronność TUBUSA docenili m.in. projektanci wnętrz winiarni Mielżyński w Warszawie i Poznaniu.

Smukła i elegancka forma grzejnika Afro idealnie wtapia się w otoczenie, dodając mu elegancji i podkreślając jego charakter. Afro to grzejnik znakomicie pasujący do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – szeroka gama rozmiarów oraz możliwość ich precyzyjnego doboru sprawia, że zawsze można wybrać wariant dokładnie dopasowany do danej lokalizacji. Bardzo interesująco wygląda np. umieszczony na filarach lub innych wąskich fragmentach ścian, ale oczywiście można go także montować w innych miejscach. Afro bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach typu loft, jego rytmiczna forma pasuje do wyeksponowanych instalacji, technicznych detali i konstrukcji. Kolejna bardzo istotna zaleta to możliwość zamówienia Afro w każdym z 37 kolorów z palety INSTAL-PROJEKT: w czerni będzie wyglądał tajemniczo i elegancko, w czerwieni zabłyśnie charakterem, pomarańczowy doda wnętrzu energii.

www.instalprojekt.com.pl

Źródło i zdjęcia: www.profundo.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas