Designteka

wnętrza

GUBI

28.02.2013

GUBI – ponadczasowy design prosto z Danii w IPNOTIC Design Store.

GUBI to marka, która od powstania w 1967 roku jest ceniona na całym świecie za piękno i funkcjonalność oferowanych akcesoriów, oświetlenia oraz mebli. Bez względu na to czy są to nowe realizacje, czy też reedycje klasyków, projekty firmy

GUBI powstają w ścisłej współpracy z projektantem lub właścicielem autorskich praw do projektu, dzięki temu w efekcie otrzymujemy przedmioty o najwyższej jakości, autentyczne i ponadczasowe.

W asortymencie oprócz produktów sprzedawanych pod marką GUBI od 2004 roku dostępne są również uwielbiane przez architektów, projektantów i pasjonatów designu lampy z kolekcji BESTLITE. Lampy, produkowane od 1930 roku, zaprojektował zainspirowany wzornictwem Bauhausu brytyjski designer Robert Dudley Best. Jak podaje producent w materiałach prasowych jednym z wielu znanych użytkowników biurkowej wersji lampy BESTLITE był Winston Churchill.

Najnowsza odsłona lamp BESTLITE to połączenie niepowtarzalnego wzornictwa, klasycznego piękna wyjątkowego materiału jakim jest mosiądz oraz nowoczesnych kolorów i detali – w nowej kolekcji wybrane modele lamp dostępne są w całości w wykończeniu z mosiądzu lub w połączeniach: mosiądz z bielą, szarością lub czernią.

Więcej na:

www.ipnoticstore.pl

www.ipnoticshop.pl

www.facebook.com/IpnoticDesignStore

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas