Designteka

wnętrza, wydarzenia

HEBAN na Warsaw Home Expo

27.10.2016

Luksusowe meble Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN na zaproszenie marki AMMADORA stworzonej przez Omenę Mensah pojawiły się w strefie Furniture podczas targów Warsaw Home Expo 2016, w dniach 21-23 października 2016 roku.

Stało się już tradycją, że wszędzie, gdzie pojawia się Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN, tam czeka nas mnóstwo miłych doznań. Tak też stało się podczas targów Warsaw Home Expo 2016 w Nadarzynie. Przede wszystkim były to przyjemne wrażenia wzrokowe, wynikające z obcowania z wyjątkowymi meblami znanych z unikatowego designu na światowym poziomie marek, jak Arte Veneziana oraz Reflex Angelo, powstałych z weneckiego szkła i grawerowanych luster. Podziwiać też można było szafki Visionnaire i meble Vondom. Niewątpliwą ozdobą stoiska była także eteryczna i pełna uroku lampa Leaf Lampadario marki Reflex Angelo stworzona z mnóstwa szklanych, połyskujących „płatków”. W powietrzu unosił się uwodzicielski zapach luksusowych perfum do wnętrz Dr. Vranjes. Zwiedzających witał Tomasz Waś – współwłaściciel Galerii HEBAN, częstując gości wybornym prosecco. Jego obecność była okazją do rozmów o dobrym wzornictwie oraz ofercie jednego z największych w Polsce showroomów z luksusowymi meblami, jakim jest Galeria HEBAN.

Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN pojawiła się na targach Warsaw Home Expo 2016 na zaproszenie marki Ammadora stworzonej przez Omenę Mensah, z którą ściśle współpracuje.

Po więcej inspiracji zapraszamy do Galerii Heban mieszczącej się przy ul. Trakt Brzeski 73 w Warszawie.

Zapraszamy też na www.galeria.heban.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas