Designteka

wnętrza

Hello!

20.11.2009

Hello, halo, ciao, こんにちは, olá!, cześć, hola – codziennie miliardy osób na całym świecie wypowiada te słowa – krótkie, przyjazne, zachęcające.

Taki też jest fotel marki Nowy Styl: HELLO! z kolekcji 2008 – zaprojektowany przez cenionego, włoskiego projektanta.

Fotel HELLO! to koncepcja włoskiego projektanta Francesco Geraci – stworzona na wyłączność kolekcji Nowy Styl w myśl idei „lekkie jest piękne”.

a_hello

HELLO! to niewielki i lekki fotel, który idealnie nadaje się do miejsc spotkań i poczekalni oraz kafejek i kantyn w obiektach biurowych i hotelowych. Ma niewielkie gabaryty i wagę, dzięki czemu daje możliwość łatwej i szybkiej rearanżacji wnętrza jeśli pojawia się taka potrzeba oraz doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach.

hello!-4S-chrome

Hello! oferowany jest w dwóch wariantach: wersji jedno- i dwuosobowej. Fotel jednoosobowy oferowany jest na dwóch rodzajach podstaw: statycznej i obrotowej. Ta druga szczególnie doskonale sprawdza się podczas konferencji i spotkań w większej grupie, gdzie istotna jest dynamika rozmowy.

Uzupełnieniem linii Hello! jest stolik w wersji pojedynczej i podwójnej. Zależnie od indywidualnych wymagań oraz charakteru pomieszczenia stolik może być wyposażony w blat melaminowy bądź szklany.

hello!-4L_TCH-01

Fotel może być tapicerowany w całości skórą, imitacją skóry bądź tkaninami w wielu gatunkach. Szeroka paleta kolorów pozwala na tworzenie indywidualnych zestawień kolorystycznych pasujących do charakteru i kolorystyki wnętrza.

hello!-4L-chrome

Źródło i zdjęcia: www.nowystyl.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas