Designteka

wydarzenia

HomeDays – mieszkaj pięknie!

07.03.2016

HomeDays – mieszkaj pięknie! pod patronatem {designteka.pl}Portal {designteka.pl} objął patronatem medialnym Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażania Domu HomeDays – mieszkaj piękne! To pierwsza tego typ impreza w Warszawie, skupiająca przedstawicieli wszystkich sektorów branży mieszkaniowej, począwszy od wyposażenia, wykończenia wnętrz, tekstylia, artykuły dla domu, po designerskie gadżety, upominki, rękodzieło i sztukę użytkową. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 17-18 czerwca 2016 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Spotkanie to jest szansą na utrwalenie relacji wśród czołowych dostawców i dystrybutorów oraz na zdobycie wielu nowych kontaktów biznesowych. Ma ono również na celu ożywienie rodzimego rynku, zarówno wśród dostawców doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki na rynku artykułów wyposażenia wnętrz.

W jednym miejscu, w centrum Warszawy, przedstawiciele sklepów, hurtowni czy sieci handlowych oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi mają okazję poznać krajowe i zagraniczne trendy oraz szukać inspiracji w realizacji własnych pomysłów. Zróżnicowana oferta wystawców wychodzi naprzeciw estetycznym trendom i ma szansę sprostać oczekiwaniom konsumentów, zachwycając zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwem.

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy!

Więcej na:

www.homedays.pl

www.facebook.pl/targihomedays

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas