Designteka

HUSH WARSAW

17.05.2013

HUSH WARSAW to odpowiedź na zjawisko jakim jest moda na modę. To przestrzeń dla spotkań projektantów i klientów, a także przedstawicieli lokalnych manufaktur.

Dwa razy w roku HUSH WARSAW daje możliwość zakupu rzeczy tworzonych na małą skalę, które są mądrą i ciekawą alternatywą dla masowej produkcji. HUSH WARSAW chce promować marki i projektantów, którzy dbając o dobrą jakość materiałów, świetne wykonanie i ciekawe formy odpowiadają na indywidualne potrzeby poszukujących klientów.

Wybór projektów biorących udział w HUSH WARSAW to próba pokazania różnorodności rynku, wskazania nowych zjawisk i podkreślenia pozycji już istniejących marek.

Naszym celem jest łączenie potrzeb i możliwości osób zainteresowanych tematem mody w szerszym kontekście, osób, które wybierają świadomie i swoim indywidualnym działaniem chcą wpływać na kształt rynku mody w Polsce.

HUSH WARSAW – najciekawsze modowe wydarzenie tego roku odbędzie się 9 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

HUSH WARSAW to dowód, że moda w Polsce dobrze się rozwija. To również dowód na to, że mamy zdolnych projektantów i duży popyt na niszowe marki, które do sprzedaży potrzebują tylko profesjonalnej oprawy.

HUSH WARSAW to kolejna edycja targów mody dla niezależnych projektantów, które dotychczas odbywały się 2 razy do roku pod nazwą Ściegi. W ciągu zaledwie 3 lat, dzięki wsparciu projektantów, mediów i fanów, impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów. 10 doskonale przyjętych edycji wydarzenia, ogromna frekwencja kupujących oraz coraz większe zainteresowanie niszową modą tworzoną w Polsce skłoniły organizatorki do rozszerzenia koncepcji targów.

Utrzymany w formule jednodniowego pop-up sale HUSH WARSAW to autorski pomysł Anny Pięty i Magdy Korcz – menedżerek kultury, sztuki i designu, których doskonałe wyczucie trendów, doświadczenie oraz nieskrępowana wyobraźnia zaprowadzą nas w tym roku na Stadion Narodowy. 9 czerwca w nowoczesnej przestrzeni swoje projekty wystawi ponad 150 wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. HUSH WARSAW to gwarancja autorskich projektów, niezwykłych materiałów, oryginalnych form w limitowanych edycjach i przystępnych cenach.

Uzupełnieniem dotychczasowej koncepcji imprezy będzie specjalna strefa KIDS FASHION&DESIGN, za której kształt odpowiedzialna jest, znana z organizacji już 7 edycji Pchlego – Targu Projektów dla Dzieci, Aneta Kowalska. KIDS FASHION&DESIGN to specjalna oferta dla dzieci i rodziców poszukujących produktów niezwykłych, pięknych, wygodnych i po prostu dobrych.

Głównym założeniem HUSH WARSAW jest promocja młodych i niezależnych marek, których produkty są innowacyjnymi projektami i zgodnie z ideą „slow fashion” powstają w niewielkich ilościach na rynku lokalnym.

HUSH WARSAW. Wybieraj świadomiej.

Więcej informacji szukajcie na:

www.hushwarsaw.com

www.facebook.com/SCIEGI.SCIEGI

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas