Designteka

wydarzenia

I spotkanie Internity Insights

12.03.2012

Internity Insights – to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w którym kierunku warto się rozwijać, gdzie szukać inspiracji i motywacji do rozwoju zawodowego i osobistego.

I SPOTKANIE

W ramach pierwszego z cyklu spotkania w dniu 2 marca o godz. 18.oo z wykładem o znamiennym tytule WHAT WILL BE NEXT wystąpiła Zuzanna Skalska, trenwatcher, ekspert w analizowaniu trendów.

Jest pomysłodawcą Wyższej Szkoły Designu (School of Form) w Poznaniu oraz bohaterka filmu „Dizajnerki” produkcji DOMO Canal Plus. Według książki Giana Luki Amadei, pt. „Discovering Women in Polish Design: Interviews & Conversations” Zuzanna Skalska jest jedna z najważniejszych kobiet w naszym rodzimym wzornictwie.

Obecnie, od ponad 11 lat, pracuje dla największego holenderskiego studia projektowego VanBerlo, gdzie odpowiedzialna jest za stale monitorowanie trendów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Zuzanna jest autorka książek 360°Trend Report nagrodzonych prestiżowa nagroda Red Dot Design Award 2009 oraz Nominacja w Design Award of the Federal Republic of Germany 2011.

Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem publiczności, podczas rejestracji organizatorzy odnotowali ponad pół tysiąca jednostkowych zgłoszeń udziału w wydarzeniu. Na samo spotkanie przybyło ponad 250 gości, którzy podczas ponad dwugodzinnego wykładu zgłębiali tajniki trenów i przyszłości.

Spotkanie Internity Insights otworzył Mikołaj Komar – Redaktor Naczelny magazynu K-Mag, zgromadzonych gości przywitał Prezes Zarządu Internity – Piotr Grupiński a swoją obecnością zaszczycili m.in. Redaktor Naczelna Elle Decoration – Małgorzata Szczepańska, redakcja magazynu Design Alive – Olga Kisiel – Konopka, Brand Manager marki Absolut – partnera wydarzenia – Dorota Durakiewicz, Dyrektor Promocji IWP – Katarzyna Rzehak.

O dobre samopoczucie gości po wykładzie zadbała marka Absolut i restauracja My’o’My. Samo spotkanie zaś nie byłoby możliwe bez wsparcia Partnerów wydarzenia – firm Hansgrohe, Marazzi i Duravit.

Zapraszamy!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas